رشت، علیرضا مرزبان: رتبه چهاردهم جدول هم برای ما نتیجه خوبی است، سپیدرود با علی کریمی راه درست را می رود

به گزارش دور زمین، علیرضا مرزبان، سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان تأکید کرد، اصلی ترین هدف این تیم در فصل جاری لیگ برتر فقط بقا در این رقابت هاست. - اخبار استانها -

رشت، علیرضا مرزبان: رتبه چهاردهم جدول هم برای ما نتیجه خوبی است، سپیدرود با علی کریمی راه درست را می رود

به گزارش خبرنگاران از رشت، علیرضا مرزبان پس از برتری یک بر صفر تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان مقابل سپیدرود رشت گفت: همان طور که انتظار داشتیم و گفته بودیم، چون دو تیم نتایج خوبی نگرفته بودند و سپیدرود هم در بازی های قبلی باکیفیت بازی نموده بود، انتظار این بازی جنجالی را داشتیم، اینکه هر دو تیم بتوانند برنده بازی باشند و به خوبی به پیروزی برسند.

وی در ادامه اضافه نمود: ما انتظارمان استفاده از ضدحملات بود و اینکه سپیدرود هم از ضربات ایستگاهی استفاده کند. گلی که ما زدیم طبیعی بود که فشار سپیدرود را بیشتر کند، موقعیت های خوبی ایجاد نمایند و ما هم روی ضدحملات کار کنیم. به نظرم این بازی می توانست 5 بر 4 به سود ما گردد.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان همچنین توضیح داد: ما تیمی داریم که با قدرت بازی می نماید و بازیکنانم با شهامت هستند. باید درباره تیم سپیدرود هم بگویم بازیکنان این تیم موقعیت های خوبی داشتند، دو ضربه سر خیلی خوب زدند و این نشان می دهد علی کریمی کار خودش را بلد است و به خوبی انجام می دهد. به نظرم دستاوردی که در تیم سپیدرود به وجود آمده تیمی است که به لحاظ بدنی و تاکتیکی به خوبی کار می نماید و راه را درست می رود. جدول رده بندی لیگ برتر

مرزبان یادآور شد: ما هم کار سختی برای ماندن در لیگ برتر داریم، اما باید کوشش خودمان را به کار ببندیم. در نیم فصل دوم کار سخت تر خواهد شد، هم برای من و هم برای علی کریمی در تیم سپیدرود و امیدوارم در نیم فصل دوم شرایط بهتر گردد و تیم مان را تقویت کنیم تا این تیم ها که امید مردم هستند، در لیگ برتر بمانند.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان اعلام کرد: ما سعی کردیم بازی را کنترل کنیم. در بین دو نیمه سعی کردیم با بازیکنان صحبت کنیم که ایستگاه به ایستگاه جلو برویم و توپ را جلو ببریم تا بتوانیم موقعیت ایجاد کنیم. این را گفته بودم تا زمانی که حریف صورت به صورت دروازه خودش دفاع می نماید، کار ما ساده تر است. با این حال فشار روی تیم ما زیاد بود. وقتی تیمی هفته ها نتیجه نمی گیرد این فشار بیشتر می گردد و در بازی امروز هم هر چه از وقت بازی بیشتر می گذشت، کار ما سخت تر می شد. امیدوارم این سه امتیاز بتواند به تیم ما یاری کند.

مرزبان در واکنش به اینکه آیا هدف نفت مسجدسلیمان فقط ماندن در لیگ برتر است، گفت: بله، ما در جدول چهاردهم هم بشویم، خوشحال می شویم. تمام هدف ما ماندن در لیگ برتر است و باید تفکرمان را به این سمت ببریم. تفکر ما باید رئالیسم (واقع گرا) باشد و اگر چهاردهم بشویم، نتیجه خوبی گرفته ایم.

وی در مورد کمتر استفاده کردن از بازیکنان باتجربه ای چون اسماعیل شریفات و میلاد میداودی گفت: باید اشاره کنم که شریفات دیر به تیم ما اضافه شده است و وضعیت بدنی خوبی نداشت. میلاد میداودی هم پس از مصدومیت بزرگی که داشت، چند دقیقه ای به زمین آمد. ما اصلاً نمی دانستیم می تواند بازی کند یا نه. او را کم کم به کادرفنی می آوریم تا وارد چرخه مربیگری گردد. ما کمتر به او بازی می دهیم تا بیشتر بتواند در کار مربیگری تجربه کسب کند. این را باید بگویم که احتیاج به یک چرخه درست در تیم داریم. متأسفانه ساختارها و چرخه تیم مان اشتباه بوده است. خوزستان| علیرضا مرزبان: ترجیح می دهم با بازیکنی کار کنم که دلش برای تیم مان می سوزد، سازش به هر قیمتی ما را نابود می نماید

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در سرانجام اعلام کرد: شما ببینید که اینجا محمود فکری مربی بود، او رفت و عبدالله ویسی آمد و چند بازیکن گرفت که پس از رفتن او هم من آمدم. بازیکنان این را نمی پذیرند، چون آنها یک فلسفه خاص می خواهند که با آن پیش بروند، نه اینکه هر مربی با تفکر خودش بیاید و بازیکنان دچار سردرگمی شوند. باید این را بپذیریم و خوشبختانه مدیران خوبی هم در باشگاه حضور دارند که واقع گرا هستند و به نظرم این آنارشی ما را به سمتی می برد که به هدف مان برسیم. البته انتظارم این بود که چهار هفته پیش نتیجه بگیریم، اما خوشحالم که امروز به پیروزی رسیدیم و امیدوارم این سه امتیاز به ما یاری کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 25 فروردین 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 1268

به "رشت، علیرضا مرزبان: رتبه چهاردهم جدول هم برای ما نتیجه خوبی است، سپیدرود با علی کریمی راه درست را می رود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رشت، علیرضا مرزبان: رتبه چهاردهم جدول هم برای ما نتیجه خوبی است، سپیدرود با علی کریمی راه درست را می رود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید