راه اندازی 9 خانه ورزش روستایی همدان

به گزارش دور زمین، رییس اداره ورزش و جوانان همدان گفت: 9 خانه ورزش روستایی در سطح این شهرستان آماده راه اندازی شد.

راه اندازی 9 خانه ورزش روستایی همدان

به گزارش خبرنگار از، ملیحه براز، رییس اداره ورزش و جوانان همدان گفت: این خانه های ورزش در 9 روستای بالای جمعیت هزار تن این شهرستان تجهیز و راه اندازی می گردد.

وی اضافه نمود: این 9 روستا از بین 22 روستای بازدید شده توسط دستگاه ورزش شهرستان همدان برای تجهیز و راه اندازی خانه ورزشی شناسایی و انتخاب شدند.

براز ادامه داد: روستا های ارزانفود، قرخلر، بیوک آباد، کوزره، سرخ آباد، یسرلو، گرچاقا، یکن آباد و گنبد با راه اندازی خانه ورزش روستایی و تأمین تجهیزات و امکانات ورزشی شرایط لازم را برای فعالیت جوانان مهیا ساخته اند.

وی یادآور شد: تکمیل و راه اندازی خانه ورزش روستایی یکی از اولویت های دستگاه ورزش همدان است که باید ضمن سرعت بخشیدن در روند اجرایی آن، در سال آینده شاهد بهره برداری از حداکثر خانه های ورزشی باشیم.

رئیس اداره ورزش و جوانان همدان اضافه نمود: خانه های ورزش روستایی با هدف کاهش آسیب های اجتماعی، توسعه ورزش روستایی، افزایش نشاط و شادابی و پرکردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان در روستا ها با مشارکت اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، اداره ورزش و جوانان شهرستان همدان، هیأت روستایی و عشایری، بخشداری ها، دهیاری ها و جوانان ساخته و تجهیز می شوند.

د

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 10 مرداد 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 1851

به "راه اندازی 9 خانه ورزش روستایی همدان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه اندازی 9 خانه ورزش روستایی همدان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید