راه اندازی خط دوم کارخانه رب اسدآباد در آینده نزدیک

به گزارش دور زمین، خبرنگاران/همدان فرماندار اسدآباد از راه اندازی خط دوم کارخانه رب مارال فروز در این شهرستان در آینده نزدیک اطلاع داد.

راه اندازی خط دوم کارخانه رب اسدآباد در آینده نزدیک

مجید درویشی اظهار کرد: پیرو پیگیری های انجام گرفته به وسیله استاندار همدان و نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی و فرمانداری اسدآباد کارخانه رب مارال فروز فعالیت مجدد خود را از هفته دولت شروع کرد.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر خط اول فراوری کارخانه رب شهرستان با ظرفیت 500 تن در حال فعالیت است، اضافه کرد: در حال حاضر گوجه کاران اسدآبادی بدون هیچ دغدغه و نگرانی بدون واسطه و به صورت مستقیم می توانند محصول فراوریی خود را به کارخانه رب شهرستان تحویل دهند.

فرمانداراسدآباد توضیح داد: به زودی خط دوم فراوری رب در این کارخانه با ظرفیت 750 تن راه اندازی خواهد شد که با راه اندازی خط دوم ظرفیت کارخانه به 1250 تن افزایش یافته و این امر از نقش مؤثری در افزایش دریافت گوجه فراوریی از کشاورزان خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسدآباد، درویشی یاد آور شد:در حال حاضر بر اساس اعلام وزارت جهاد کشاورزی قیمت خرید هر کیلو گوجه فرنگی از کشاورز توسط کارخانه 800 تومن بوده که علاوه بر آن 200 تومن نیز یارانه گوجه کاران و بهره برداران این محصول پرداخت می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 26 مهر 1399 بروزرسانی: 26 مهر 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 3219

به "راه اندازی خط دوم کارخانه رب اسدآباد در آینده نزدیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه اندازی خط دوم کارخانه رب اسدآباد در آینده نزدیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید