دستگاه های برتر در نوزدهمین جشنواره شهید رجایی گلستان معرفی شدند

به گزارش دور زمین، عصر چهارشنبه برترین دستگاه های اجرایی استان گلستان در آنالیز عملکرد شاخص های عمومی و اختصاصی در سال 1396 معرفی شدند.

دستگاه های برتر در نوزدهمین جشنواره شهید رجایی گلستان معرفی شدند

برترین دستگاه های اجرایی استان گلستان در جشنواره نوزدهم در پنج گروه کاری و در دو شاخص عمومی و اختصاصی به تفکیک معرفی شدند.

اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گلستان دستگاه برتر در گروه کاری علمی، فرهنگی و آموزشی، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان دستگاه برتر در گروه کاری عمومی، اجتماعی و قضایی، اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی به عنوان برترین دستگاه اجرایی در گروه کاری زیربنایی و تولیدی، شرکت برق منطقه گلستان به عنوان برترین دستگاه اجرایی در گروه کاری شرکت ها، بانک ها و بیمه ها و اداره کل تامین اجتماعی گلستان به عنوان برترین دستگاه گروه بهداشتی، حمایتی و سلامت در سال 1396 معرفی شدند.

همچنین بر اساس اعلام دبیرخانه نوزدهمین جشنواره شهید رجایی استان گلستان، اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس، دامپزشکی و دانشگاه علوم پزشکی به عنوان دستگاه های برتر در شاخص عمومی، اداره کل مالیاتی، هواشناسی و زندان ها به عنوان برترین های شاخص های اختصاصی و اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی به عنوان دستگاه اجرایی که بیشترین امتیاز عمومی و اختصاصی را کسب نموده معرفی شدند.

گفتنی است؛ از بین 67 دستگاه اجرایی استان که ملزم به شرکت در جشنواره شهید رجایی هستند، دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان، دانشگاه علمی و کاربردی، پیغام نور، دانشگاه گلستان، اداره کل فناوری و اطلاعات، بیمه ایران، اداره کل امور کتابخانه ها، اداره کل بنادر، توزیع پخش فراورده های نفتی، دادگستری، تمام بانک ها و هلال احمر گلستان در نوزدهمین دوره جشنواره شهید رجایی شرکت نکردند که سیدمناف هاشمی، استاندار گلستان از آن ها به عنوان دستگاه های اجرایی ضعیف در استان نام برد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 12 آذر 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 337

به "دستگاه های برتر در نوزدهمین جشنواره شهید رجایی گلستان معرفی شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگاه های برتر در نوزدهمین جشنواره شهید رجایی گلستان معرفی شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید