خطیبی: صنعت نفت ظرفیت حضور در بالای جدول را دارد

به گزارش دور زمین، سرمربی آلومینیوم اراک معتقد است شاگردان علیرضا منصوریان توان صعود به رتبه های بالایی جدول لیگ برتر را دارند.

خطیبی: صنعت نفت ظرفیت حضور در بالای جدول را دارد

به گزارش خبرنگاران، رسول خطیبی درباره ملاقات تیم های صنعت نفت آبادان و آلومینیوم اراک گفت: همه ملاقاتها سخت است و صنعت نفت هم ظرفیت حضور در رده های بالایی جدول را دارد. این باشگاه مشکلاتی داشته، اما بازیکنان بسیار خوبی دارد و تیمی ریشه دار است. صنعت نفت همواره تیم های خوبی در لیگ برتر داشته، اما ما هم آلومینیوم هستیم و امیدواریم شاهد بازی خیلی خوب، فنی و تماشاگرپسندی باشیم.

وی با بیان اینکه بازی برای هر دو تیم سخت است، اعلام نمود: هر تیمی که از فرصت ها استفاده کند و کمترین اشتباه را داشته باشد، برنده بازی خواهد بود. تمرکز کردیم این کارها را انجام بدهیم و سه امتیاز را به دست بیاوریم.

سرمربی آلومینیوم اراک در خصوص بازیکنان محروم یا مصدوم این تیم که نمی توانند مقابل صنعت نفت بفرایند، اعلام کرد: علیرضا نقی زاده تنها غایب آلومینیوم است که در ملاقاتهای گذشته مصدوم شد. سایر بازیکنان در کنارمان هستند و مصدوم یا محروم دیگری نداریم.

خطیبی در پاسخ به این پرسش که چقدر امیدوار است فرایند صعودی آلومینیوم ادامه داشته باشد، توضیح داد: شرایط تا این لحظه خیلی خوب بوده است و بازیکنان باتعصب و باغیرت آلومینیوم تا به امروز موارد شخصیتی، فنی و تاکتیکی خواسته شده را انجام داده اند. بر خدا توکل نموده ایم و امیدوارم این فرایند را ادامه بدهیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 9 اسفند 1400 بروزرسانی: 9 اسفند 1400 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 4755

به "خطیبی: صنعت نفت ظرفیت حضور در بالای جدول را دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خطیبی: صنعت نفت ظرفیت حضور در بالای جدول را دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید