جاذبه های عجیب تایلند

به گزارش دور زمین، در هر کشوری می‌توان جاذبه‌های عجیبی برای بازدید پیدا کرد که شما را به حیرت واخواهد داشت. در این مقاله شما را با دو جاذبه عجیبی که می‌توانید در تور تایلند، از دیدن آن‌ها متعجب شوید، آشنا خواهیم کرد.

جاذبه های عجیب تایلند

موزه بدن انسان (Human Body Museum) تایلند

یکی از موزه‌های  عجیبی که می‌توانید در تور تایلند به بازدید آن بروید، موزه های جهان را می توان موزه بدن انسان دانست. در این موزه عجیب تمامی حالات مختلف از بدن 14 انسان در سنین مختلف به نمایش گذاشته شده است. این اجساد از ژاپن هستند و بیشتر مخاطبان آن دانشجویان پزشکی و یا تحصیلات مرتبط هستند. این موزه در میدان سیام در دانشگاه پزشکی Chulalongkorn قرار گرفته است. 

معبد وانگ سائن سوک (Wang Saen Suk) تایلند

یکی از بهترین معابدی که در تور تایلند می‌توانید به بازدید جاذبه‌هایی بروید که بسیار زیبا و شناخته شده هستند. مجسمه‌های عجیب و غریب و تا حدودی ترسناک در این معبد وجود دارد. این مجسمه‌ها به خوبی اعتقاد مردم بومی تایلند و مراسم مذهبی آن دوران را به نمایش گذاشته است. مردم محلی و حتی گردشگران تور تایلند نیز نام معبد را جهنم تایلند، نام داده‌اند. درصد مردم تایلند بودایی می‌باشند. در آیین بودا جهنم به نام ناراکا Naraka خوانده شده و اعتقاد بر این می‌باشد که زمانی که خدای فیا یوم Phya Yom نامه اعمال خوب و بد را بررسی خواهید کرد. فرد گناهکار تا مدتی به شکل کارهای بد خود درآمده که برای این شکل‌ها مجسمه‌هایی ساخته‌اند.

انتشار: 28 آبان 1400 بروزرسانی: 28 آبان 1400 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 3904

به "جاذبه های عجیب تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جاذبه های عجیب تایلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید