تکلیف تیم عزیزی خادم در فدراسیون فوتبال چه می شود؟

به گزارش دور زمین، رئیس فدراسیون فوتبال به صورت موقت عزل شد و حالا فدراسیون از طریق میرشاد ماجدی اداره می شود، اما باید دید تکلیف تیم مدیریت سابق چه خواهد شد.

تکلیف تیم عزیزی خادم در فدراسیون فوتبال چه می شود؟

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، شهاب الدین عزیزی خادم که 10 اسفندماه 1399 از طریق مجمع فدراسیون فوتبال به عنوان رئیس این فدراسیون انتخاب شد، تغییر ساختار در این فدراسیون را از کمیته ها گرفته تا استخدام مشاوران مختلف آغاز کرد. مسئله ای که پای نفرات زیادی را به فدراسیون فوتبال باز کرد که شاید نبود آنها نیز خللی در امور فدراسیون فوتبال ایجاد نمی کند.

با عزل موقت عزیزی خادم از ریاست فدراسیون فوتبال، تکلیف سرپرست های غیر قانونی در پست های نواب رئیس اول و دوم معین شد و حمیدرضا مهرعلی و حیدر بهاروند نیز رفتنی شدند، اما هنوز تکلیف بسیاری دیگر معین نیست. برخی نفراتی به واسطه ریاست عزیزی خادم وارد فدراسیون فوتبال شدند که همچنان در فدراسیون حضور دارند و در حالی که روز گذشته اعلام شد برخی از این افراد استعفا کرده اند اما شنیده شده عده ای در حال رایزنی هستند تا به فعالیت شان در دوران پسا عزیزی خادم هم ادامه دهند.

مسلماً اگر عزیزی خادم به سمت عزل از ریاست فدراسیون فوتبال رفت، بابت برخی کج روی های او در یک سال اخیر بود که بسیاری از این اقدامات با تصمیم افرادی بوده که او وارد فدراسیون فوتبال کرد.

حالا اگر رأس تصمیم گیرنده در تصمیمات اشتباه در فدراسیون فوتبال عزل شده، سؤال این است چرا باید نفرات دیگری که شاخ و برگ این تصمیمات بودند، همچنان به حضور در فدراسیون فوتبال ادامه دهند؟ افرادی که در کمیته های مختلف تا مسئولیت های مهم اجرایی در فدراسیون فوتبال مسئولیت گرفته اند و حتی بسیاری از آنها در تیم های ملی مسئولیت های مهمی را در اختیار دارند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 29 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 29 اردیبهشت 1401 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 5321

به "تکلیف تیم عزیزی خادم در فدراسیون فوتبال چه می شود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکلیف تیم عزیزی خادم در فدراسیون فوتبال چه می شود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید