توسعه ماشین آلات شهرک های صنعتی لازم است

به گزارش دور زمین، به گزارش خبرنگاران، رضا رحمانی بعدازظهر شنبه در حاشیه بازدید از نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی در کرج، اظهار کرد: دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی در این نمایشگاه در معرض دیدن همه به ویژه نسل جوان قرارگرفته است.

توسعه ماشین آلات شهرک های صنعتی لازم است

وی با تأکید بر اینکه طی چهل سال گذشته در بسیاری حوزه ها دستاوردهای بزرگی کسب نموده اسم، گفت: دستیابی به این دستاوردها باعث شده شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی تحقق پیدا کند.

وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به دستاوردهای مهم حوزه صنعت، گفت: امروزه ایران در حوزه صنعت یا جزو 10 و یا 20 کشور برتر جهان است که این مهم باعث افتخار است.

رحمانی در بخش دیگری به ظرفیت های صنعتی استان البرز نیز اشاره نمود و گفت: این استان کوچک و مینیاتوری از توانمندی ها و ظرفیت های ملی است.

وی بابیان اینکه البرز دارای ظرفیت های عظیم صنعتی است، به ضرورت توسعه صنایع اشاره نمود و گفت: در حوزه های صنعت، معدن و یا کشاورزی احتیاجمند سرمایه گذاری هستیم.

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: راه چاره حل معضلات اساسی درگرو توجه به تولیدات داخلی است. بیکاری جوانان و مسائل ناشی از فقر با افزایش تولیدات داخلی مرتفع می گردد.

رحمانی با تأکید بر اینکه کشور به پیشرفت های بیشتری احتیاج دارد، به اهمیت حمایت های اقتصادی از تولیدکنندگان اشاره نمود و گفت: توسعه ماشین آلات در شهرک های صنعتی لازم است که به جد پیگیری می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 17 خرداد 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 1560

به "توسعه ماشین آلات شهرک های صنعتی لازم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توسعه ماشین آلات شهرک های صنعتی لازم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید