تور چین: تماس عزیزی خادم با ملی پوشان فوتبال بانوان، پرداخت پاداش پیروزی در صورت تساوی مقابل چین

به گزارش دور زمین، رئیس فدراسیون فوتبال به ملی پوشان بانوان ایران وعده داد در صورت تساوی مقابل تیم ملی چین، پاداش پیروزی را به آنها پرداخت خواهد نمود.

تور چین: تماس عزیزی خادم با ملی پوشان فوتبال بانوان، پرداخت پاداش پیروزی در صورت تساوی مقابل چین

با ما همراه باشید و با تور چین از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، شهاب الدین عزیزی خادم در تماس تلفنی خطاب به اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم ملی فوتبال بانوان گفت: نمایش شما مقابل میزبان این دوره از مسابقات را دنبال می کردم. مایه مباهات است که همه اعضای تیم با تمام توان در میدان حاضر شدید و نماینده شایسته ای برای دختران این مرز و بوم بودید. شایستگی شما بیش از این است و اگر در بازی بعدی مقابل چین نتیجه بگیرید، مسرور خواهیم بود. اگر نتیجه مطلوبی حاصل نشد نیز همچنان به عنوان دختران تاریخ ساز فوتبال ایران شایسته و قابل احترام هستید.

وی در ادامه به اعضای تیم ملی بانوان گفت: قطعاً تیم پتانسیل بالایی دارد و امیدوارم با دست پُر برگردید. مطمئناً پیغام رئیس جمهور، حضور معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور و نیز وزیر ورزش و جوانان، نشان از اهمیت این تیم برای همه مردم ایران دارد. امروز فداکارانه برای ایران جنگیدید.

رئیس فدراسیون فوتبال در خاتمه خاطرنشان کرد در صورت کسب تساوی تیم ملی بانوان برابر چین، پاداش پیروزی به بازیکنان و اعضای کادر فنی پرداخت خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 30 اردیبهشت 1401 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 5424

به "تور چین: تماس عزیزی خادم با ملی پوشان فوتبال بانوان، پرداخت پاداش پیروزی در صورت تساوی مقابل چین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور چین: تماس عزیزی خادم با ملی پوشان فوتبال بانوان، پرداخت پاداش پیروزی در صورت تساوی مقابل چین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید