برگزاری دوره های آموزشی سند تحول بنیادین برای معلمان

به گزارش دور زمین، تهران (پانا) - دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش اعلام کرد امروز سند تحول بنیادین در فضای معلمان و مدیران با گذشته بسیار تفاوت نموده است و افراد زیادی را در این زمینه آموزش دادند.

برگزاری دوره های آموزشی سند تحول بنیادین برای معلمان

محمود امانی تهرانی در گفت وگو با پانا درباره اجرایی کردن سند تحول بنیادین اظهار کرد: حدود 10 سال است که برای ترویج سند تحول بنیادین فعالیت های بسیاری اجرا شده است اکنون در هر استان ده ها برنامه برای آموزش مدیران و کارکنان آموزش و پرورش برگزار شده است.

وی در ادامه اضافه کرد: در کنار این امر در بستر فضای مجازی آموزش سند تحول بنیادین برای معلمان رخ داد و بسیاری از این آموزش ها امروزه در فضای آپارات در دسترس است.

امانی با بیان اینکه براساس پژوهش صورت گرفته، سند تحول بنیادین از سوی مدیران مدارس درک و در سطوحی اجرا شده است ادامه داد: سطح اجرایی سند تحول بنیادین دو وجه است؛ وجهی که از سطح مدرسه به ستاد می رود و وجهی دیگر که از ستاد به مدرسه می رود.

دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش اشاره نمود: در بخش مدرسه ای این وجه اتفاقات خوبی افتاده است؛ امروزه سند تحول در فضای معلمان و مدیران با گذشته بسیار تفاوت نموده است و افراد زیادی را در این زمینه آموزش دادند.

وی در خاتمه توضیح داد: سرمایه انسانی مطلع و مسئولیت پذیر آموزش و پرورش امروز در کشور یک سرمایه ای است که دیده نمی گردد اما قابل قیمت گذاری نیست و ارزش بالایی دارد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 1 خرداد 1401 بروزرسانی: 1 خرداد 1401 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 5597

به "برگزاری دوره های آموزشی سند تحول بنیادین برای معلمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری دوره های آموزشی سند تحول بنیادین برای معلمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید