برنامه نمایندگان ایران در چهارمین روز از بازی های آسیایی 2018

به گزارش دور زمین، در چهارمین روز از بازی های آسیایی 2018 ملی پوشان ایران در 16 رشته ورزشی رقابت خواهند کرد.

برنامه نمایندگان ایران در چهارمین روز از بازی های آسیایی 2018

به گزارش دور زمین، نمایندگان ایران در چهارمین روز از بازی های آسیایی 2018 در رشته های تیراندازی، شنا، تکواندو، کشتی فرنگی، قایقرانی، ژیمناستیک، تیروکمان، بسکتبال، هندبال، وزنه برداری، دوچرخه سواری، والیبال، والیبال ساحلی، ووشو، شمشیربازی و کبدی رقابت خواهند کرد.

برنامه کامل نمایندگان ایران در چهارمین روز از بازی های آسیایی 2018 به وقت تهران:

تیراندازی

مقدماتی مرحله دقت تپانچه 25متر: گلنوش سبقت اللهی و هانیه رستمیان

مقدماتی تفنگ سه وضعیت زنان: الهه احمدی و مه لقا جام بزرگ

مقدماتی مرحله سرعت تپانچه 25متر: گلنوش سبقت اللهی و هانیه رستمیان

فینال تفنگ سه وضعیت زنان: الهه احمدی و مه لقا جام بزرگ

ساعت 7:00

ساعت 7:00

ساعت 9:00

ساعت 10:30

شنا

100 متر پروانه: علیرضا داوری و مهدی انصاری

4 در 100 متر آزاد: علیرضا داوری، مهدی انصاری، بنیامین قره حسنلو و سینا غلامی

آغاز از ساعت 7:00

آغاز از ساعت 8:15

تکواندو

وزن 60-: میرهاشم حسینی

وزن 80-: مهدی خدابخشی

آغاز مسابقات از ساعت 8:00

کشتی فرنگی

وزن 77: محمدعلی گرایی

وزن 87: حسین نوری

وزن 97: علی اکبر حیدری

وزن 130: بهنام مهدی زاده

آغاز مسابقات از ساعت 11:00

قایقرانی

رویینگ تک نفره (شانس مجدد) محسن شادی

رویینگ دونفره (شانس مجدد) رضا قهرمانی و امیر حسین محمدپور

ساعت 8:00

ساعت 8:20

ژیمناستیک

مسابقات فینال بخش تیمی: سعیدرضا کیخا، محمدرضا خسرونژاد، سامان مدنی، احمد کهنی

ساعت 12:00

تیروکمان

تیمی و میکس کامپوند زنان: پریسا براتچی، فرشته قربانی، مینو عابدی، راحله فارسی

تیمی و میکس کامپوند مردان: اسماعیل عبادی، مجید میری، امیرکاظم پور، نیمه محبوبی

ساعت 7:00

ساعت 12:20

بسکتبال

تیم 3 در 3 مردان: ایران – مالزی

تیم 3 در 3 مردان: ایران – قزاقستان

ساعت 15:40

ساعت 18:10

هندبال

تیم ملی هندبال مردان ایران – هنگ کنگ

ساعت 16:00

وزنه برداری

گروه B دسته 69 کیلوگرم : مجید عسگری

گروه A دسته 69 کیلوگرم : برای معین شدن صندلی عسگری در بازی های آسیایی

ساعت 11:30

ساعت 14:30

دوچرخه سواری

جاده : بانوان ماندانا دهقان

ساعت: 7:30

والیبال

تیم ملی والیبال مردان ایران - پاکستان

ساعت 13:30

والیبال ساحلی

تیم ایران الف – قطر (ایران الف: رئوفی و میزراعلی) ایران ب – ژاپن (ایران ب: سالمی و وکیلی)

ساعت 11:50

ساعت 12:00

ووشو

مسابقات ساندا

از ساعت 17

شمشیربازی

اپه تیمی مردان

ساعت 7:00

کبدی

تیم ملی مردان ایران – نپال تیم ملی مردان ایران – اندونزی

ساعت 12:00

ساعت 16:00

انتشار: 13 آذر 1397 بروزرسانی: 11 تیر 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 424

به "برنامه نمایندگان ایران در چهارمین روز از بازی های آسیایی 2018" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه نمایندگان ایران در چهارمین روز از بازی های آسیایی 2018"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید