بخش آنلاین کسب و کار را جدی بگیرید

به گزارش دور زمین، کارآفرین برتر کشور در سال 97 و دکترای عالی کسب و کار، از تاثیر کرونا بر فضای کسب و کار و افزایش اهمیت کسب و کارهای آنلاین می گوید.

بخش آنلاین کسب و کار را جدی بگیرید

.

سید محمدهادی طلوعی، دکترای عالی کسب و کار و مدیرعامل شرکت تصویر پردازان فرتاک مرکز (سهامی خاص-563891)، از تاثیر کرونا بر فضای کسب و کار و افزایش اهمیت کسب و کارهای آنلاین می گوید:

در اثر بروز و شیوع ویروس کرونا میلیون ها نفر در جهان شغل شان را از دست دادند، کسب و کارهای زیادی موقتا و حتی متاسفانه به صورت دائمی تعطیل شدند، تولیدات شان کاهش پیدا کرد، افراد زیادی با مسائل مالی روبرو شدند، تاثیر منفی شدیدی بر بازار سهام و حتی در بخش بازار سرمایه با افت شدید شاخص روبرو بودیم.

اما در این بین کسب و کارهایی که زودتر خدمات آنلاین خود را به کار انداختند یا آن را Develop یا توسعه دادند، توانستند تا حدودی اثرات منفی این بحران را کاهش دهند و در بعضی موارد حتی تاثیرات آن را از میان بردارند.

کسب وکارهایی هم که از قبل به فکر این موضوع بودند، این بحران باعث شد از این فرصت استفاده نمایند و بخش آنلاین کسب و کار خودشان را جدی تر بگیرند و به ارتقای آن فکر نمایند.

اگر بخواهیم کمی جزیی تر و از منظر بالاتر به این موضوع نگاه کنیم، افرادی که شغل های کوچک و معمولی داشتند نیز بر روی مقدار درآمدشان تاثیرات منفی گذاشته شد.

بسیاری از فروشگاه ها، رستوران های زنجیره ای، پاساژها و مجمع ها، باشگاه های ورزشی و… در اقصی نقاط جهان تعطیل شده اند و تاثیرات منفی کرونا بر اقتصاد جهانی و کسب وکارها فراتر از حد تصورات ماست.

بعلاوه سیدمحمدهادی طلوعی دکترای عالی بازاریابی و فروش اضافه کرد:

اگر کسب و کار شما اینترنتی نباشد، در نتیجه شما مالک یک کسب و کار تاریخ مصرف گذشته و رو به زوال هستید.

دکتر سیدمحمدهادی طلوعی اظهار داشت:

کرونا باشد یا نباشد خوب است از امروز به فکر این باشید که حضور آنلاین خود را تقویت کنید.

کارهای زیادی می توانید در فضای آنلاین انجام دهید، از ایجاد فروشگاه اینترنتی برای ارائه محصولات فیزیکی خود، تا ایجاد آکادمی آنلاین، راه اندازی پیج اینستاگرام که طبیعتا اگر در کنار یک وب سایت باشد بازدهی و ماندگاری بیشتری دارد؛ و بسیاری از کارهای دیگر… مشروط بر آنکه کسب و کار آنلاین را جدی بگیرید.

منبع: کجارو
انتشار: 20 اسفند 1400 بروزرسانی: 20 اسفند 1400 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 4765

به "بخش آنلاین کسب و کار را جدی بگیرید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بخش آنلاین کسب و کار را جدی بگیرید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید