انجام 800 فعالیت در حوزه پیمان و رسیدگی راهداری کرمان

به گزارش دور زمین، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان از انجام حدود 800 فعالیت در اداره پیمان و رسیدگی راهداری طی شش ماهه نخست سال جاری اطلاع داد.

انجام 800 فعالیت در حوزه پیمان و رسیدگی راهداری کرمان

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرنگاران از کرمان،سیدعلی حاج سیدعلیخانی، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان از انجام حدود 800 فعالیت در اداره پیمان و رسیدگی این اداره کل در شش ماهه نخست سال جاری اطلاع داد و گفت: تنها در بخش رسیدگی به صورت شرایط و صدور برگ اقتصادی، 310 مورد فعالیت اجرا شده است.

او توضیح داد: طی این مدت حدود 90 مورد ثبت مراحل مناقصات در سامانه ستاد ایران اجرا شده و 73 مورد مناقصات تجدید و 67 مورد مناقصه و عقد قرارداد اجرا شده است.

حاج سیدعلی خانی توضیح داد: صدور حکم کمیسیون های موقت و قطعی وتشکیل کمیسیون های مربوطه هم 45 مورد اجرا شده، بعلاوه 52 مورد آزادسازی کسورات انجام کار و ضمانت نامه، توام با 35 مورد معرفی به بانک شرکت های پیمانکاری حوزه راهداری استان کرمان اجرا شده است.

حاج سیدعلی خانی با اشاره به اینکه طی شش ماهه نخست سال جاری تعداد 38 مورد، ابلاغ افزایش مبلغ و مدت و تمدید قرارداد ها اجرا شده است، بیان نمود: حدود 35 مورد مکاتبه برای پیش پرداخت پیمانکاران هم اجرا شده است.

او اظهار کرد: ثبت 13 مزایده در سامانه ستاد ایران، 11 مزایده بازگشایی شده و 2 مورد مزایده تجدید شده از دیگر فعالیت های اداره پیمان و رسیدگی اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای شمال استان کرمان در شش ماهه نخست سال جاری بوده است.

ی

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 10 آبان 1400 بروزرسانی: 10 آبان 1400 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 4592

به "انجام 800 فعالیت در حوزه پیمان و رسیدگی راهداری کرمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انجام 800 فعالیت در حوزه پیمان و رسیدگی راهداری کرمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید