افزایش کمک های بلاعوض و تسهیلات بازسازی به مناطق زلزله زده

به گزارش دور زمین، به گزارش خبرنگاران، عزیزالله مهدیان امروز دوشنبه در آیین افتتاح هفت هزارمین واحد مسکونی روستایی بازسازی گردیده در ثلاث باباجانی از افزایش کمک های بلاعوض و تسهیلات بازسازی به مناطق زلزله زده اطلاع داد و گفت: 5 میلیون تومان دیگر به کمک های بلاعوض، 5 میلیون تومان به تسهیلات بازسازی مناطق روستایی و 10 میلیون تومان به تسهیلات بازسازی مناطق شهری افزوده گردیده است.

افزایش کمک های بلاعوض و تسهیلات بازسازی به مناطق زلزله زده

وی با اشاره به همکاری مردم در امر بازسازی اضافه نمود: تا خاتمه سال جاری همه واحدهای روستایی در مناطق زلزله زده بازسازی می شوند.

معاون بازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه تا شهریور ماه سال آینده کار بازسازی مناطق زلزله زده به اتمام می رسد، توضیح داد: براساس برنامه ریزی انجام گردیده 12 هزار و 500 واحد روستایی که به صورت 100 درصدی تخریب گردیده اند تا خاتمه شهریور ماه سالجاری بازسازی می شوند.

وی بیان داشت: در مناطق زلزله زده کار پی کنی 28 هزار واحد و اسکلت سازی 21 هزار واحد به اتمام رسیده است و 15 هزار واحد نیز در مرحله سقف هستند.

مهدیان با اشاره به افزایش قیمت مصالح عنوان داشت: 35 هزار تن فولاد به قیمت قبل به این مناطق واگذار گردیده است و برای هر واحد احداثی 160 کیسه سیمان اختصاص داده شد.

انتشار: 14 آذر 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 490

به "افزایش کمک های بلاعوض و تسهیلات بازسازی به مناطق زلزله زده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش کمک های بلاعوض و تسهیلات بازسازی به مناطق زلزله زده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید