افزایش شاکیان پرونده پرهام آزادشهر

به گزارش دور زمین، رئیس کل دادگستری گلستان گفت: با اعلام خبر رسیدگی پرونده پرهام در دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی، به تازگی کسانی که قبلا شکایت نکرده بودند، طرح دعوی کرده اند.

افزایش شاکیان پرونده پرهام آزادشهر

به گزارش خبرنگاران، به نقل از دادگستری گلستان، هادی هاشمیان در این باره اظهار کرد: قرار بود دادگاه علنی متهمان این پرونده به زودی برگزار شود که تلاش می کنیم این امر با تجمیع شکایت های جدید و ارسال آن به قاضی پرونده شعبه ویژه رسیدگی به مفاسد اقتصادی، زودتر محقق شود.

هاشمیان با بیان این که این پرونده 33 هزار صفحه ای بیش از سه هزار شاکی زیان دیده دارد که در حال رسیدگی است، شرح داد: اعتماد نا به جای مردم در پرداخت پول بدون دریافت سند و رسید، از عوامل کندی در رسیدگی به پرونده است.

رئیس کل دادگستری گلستان به پرونده کشف تخلف بزرگ فساد گندم در گلستان هم اشاره کرد و گفت: در این پرونده که با تلاش شورای تامین استان به نتیجه رسید، 82 میلیارد ریال تخلف گندم کشف شد.

وی اضافه کرد: متخلفان در این پرونده به جای انبارداری، گندم هایی که دولت تضمینی از کشاورزان خریده بود را با محصول بی کیفیت خارجی جایگزین می کردند و به این روش پول های هنگفتی به جیب زدند.

هاشمیان گفت: این پرونده هم به شعبه ویژه رسیدگی به مفاسد اقتصادی ارجاع شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 شهریور 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 1934

به "افزایش شاکیان پرونده پرهام آزادشهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش شاکیان پرونده پرهام آزادشهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید