اعلام آرای جدید کمیته تعیین وضعیت، نساجی و تراکتور تبریز محکوم شدند

کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال با صدور آرایی تیم های نساجی و تراکتور تبریز را محکوم کرد.

اعلام آرای جدید کمیته تعیین وضعیت، نساجی و تراکتور تبریز محکوم شدند

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال آرای خود درباره تعدادی پروند ه های مطروحه را به شرح زیر صادر کرد:

در پی شکایت کیانوش رحمتی از باشگاه نساجی مازندران، این باشگاه به پرداخت مبلغ 350 میلیون ریال بابت اصل خواسته در حق خواهان محکوم شد. همچنین درباره هزینه دادرسی با توجه به عدم مطالبه آن در ستون خواسته کمیته با تکلیفی روبرو نیست.

با توجه به شکایت سعید خردمند از باشگاه نساجی مازندران، کمیته وضعیت پس از بررسی پرونده بیان نمود: با توجه به توافق طرفین در قرارداد فی مابین و دادن حق فسخ قراردادی توسط خوانده به خواهان در صورت عدم انجام تعهدات تا مورخ 15 تیرماه 97، حسب قسمت دست نویس ماده سه در صفحه دوم و مندرجات دادخواست و دفاعیات تقدیمی و عدم ارائه مستند ایفای دین توسط خوانده تا تاریخ اعلام شده مردود می داند و حکم بر بی حقی خواهان صادر می نماید.

در پرونده شکایت باشگاه بادران از تراکتور تبریز، این باشگاه به پرداخت مبلغ چهار میلیارد و 250 میلیون ریال بابت توافق نامه فی مابین طرفین دعوی و مبلغ 85 میلیون ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان (باشگاه بادران) محکوم شد.

در پی شکایت مسعود همامی از باشگاه تراکتور تبریز، این باشگاه به پرداخت مبلغ 660 میلیون ریال بابت اصل خواسته به انضمام پرداخت مبلغ 13 میلیون و 200 هزار ریال بابت هزینه دادرسی محکوم شد.

آرای صادره ظرف مدت هفت روز از تاریخ ابلاغ در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدیدنظرخواهی خواهد بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اعلام آرای جدید کمیته تعیین وضعیت، نساجی و تراکتور تبریز محکوم شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام آرای جدید کمیته تعیین وضعیت، نساجی و تراکتور تبریز محکوم شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
ثبت آگهی مسافرتی رایگان