ازدواج پادشاه تایلند با محافظ شخصی اش!

به گزارش دور زمین، کاخ سلطنتی تایلند اظهار داشت که پادشاه این کشور با یکی از محافظان شخصی خود ازدواج نموده و به او لقب ملکه سوتیدا داده است

ازدواج پادشاه تایلند با محافظ شخصی اش!

شبکه های تلویزیونی تایلند تصویرمراسم ازدواج ناگهانی پادشاه این کشور را پخش نموده اند. واجیرالونگ کورن، 66 ساله که از او به عنوان شاه رامای دهم نیز یاد می گردد با محافظ شخصی خود سوتیدا تیدجای که لقب ملکه سوتیدا را به او اعطا نموده ازدواج کرد. بنا بر اعلام یورونیوز مراسم تاج گذاری این پادشاه نیز قرار است روز شنبه برگزار گردد.

بد نیست بدانید ملکه جدید تایلند که در سال 2014 از سوی واجیرالونگ کورن به عنوان محافظ شخصی وی منصوب شد، یک مهماندار سابق شرکت هواپیمایی این کشور است. پیش از این برخی گزارش ها از برقراری رابطه عاشقانه بین واجیرالونگ کورن و سوتیدا تیدجای حکایت داشت اما دربار تایلند هرگز این موضوع را تائید ننموده بود. پرایوت چان اوچا حاکم نظامی تایلند هم که از سال 2014 تاکنون قدرت را در دست دارد از جمله افراد حاضر در مراسم ازدواج پادشاه بود.

لازم به ذکر است؛ بومیپول ادولیاده، پادشاه پیشین تایلند و پدر واجیرالونگ کورن 70 سال سلطنت نموده بود و آقای کورن پیش از این سه بار ازدواج نموده است و هفت فرزند دارد.

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 14 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 1376

به "ازدواج پادشاه تایلند با محافظ شخصی اش!" امتیاز دهید

1 کاربر به "ازدواج پادشاه تایلند با محافظ شخصی اش!" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ازدواج پادشاه تایلند با محافظ شخصی اش!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید