آینده شهرک صنعتی ماهدشت روشن است

به گزارش دور زمین، خبرنگاران/البرز رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز گفت: شهرک صنعتی ماهدشت ظرفیت های فراوانی دارد که در صورت همدلی و سختکوشی می توان بخش عمده ای از این ظرفیت های بالقوه را بالفعل کرد.

آینده شهرک صنعتی ماهدشت روشن است

رامین ربیعی روز شنبه پنجم بهمن پس از بازدید از پروژه های عمرانی شهرک صنعتی ماهدشت در جمع دور زمین گفت: پس از اعطای مجوز به شهرک صنعتی ماهدشت توسط وزیر صمت در بهمن ماه سال گذشته که با پیگیری های استاندار، نمایندگان مجلس و این سازمان به ثمر رسید؛ گام بلندی در راستای حمایت از فراوری در این شهرک برداشته شد.

به گزارش دور زمین، ربیعی توضیح داد: اینک که زیرساخت های شهرک با تلاش مدیر عامل آن پیشرفت خوبی داشته؛ ضروری است تمامی دست اندرکاران شهرک بدون توجه به حواشی با تمام قدرت در راستای خدمت رسانی به صنعتگران تلاش کرده و از همدلی و سختکوشی به هیچوجه غفلت ننمایند.

رئیس سازمان صمت استان البرز ضمن تقدیر از فعالیت های مطلوب شهرک در راستای ایجاد زیرساخت ها گفت: ضروری است مدیرعامل و هیات مدیره شهرک منبعد نیز با جدیت، اتحاد و دلسوزی این پروژه ها را ادامه داده و به سرانجام برسانند.

این مسئول ادامه داد: وجود زیرساخت های به روز و کارآمد، تاثیر به سزایی در جذب سرمایه گذار و رونق شهرک خواهد داشت لذا ضروری است همگی در شهرک بر این اساس، گام بردارند.

مدیر عامل شهرک صنعتی ماهدشت نیز در این جلسه ضمن ارائه گزارش عملکردی کوتاه از اقدامات اجرا شده در شهرک گفت: تا به امروز حدود شش هزار متر جدول گذاری در خیابان اصلی، جاگذاری یک کیلومتر لوله فاضلاب در عمق پنج متری، ارتقا سیستم مخابراتی به همراه جابجایی یک کیلومتر کابل مخابرات، طراحی سیستم فاضلاب و اجرایی کردن بخشی از آن اجرا شده و به جد پیگیر اتمام آن هستیم.

میثم نیک نژادی افزود: در صورت به سرانجام رسیدن پروژه های عمرانی شهرک آینده بسیار روشنی در انتظار این شهرک خواهد بود و تا به امروز نیز سرمایه گزاران متعددی به شهرک مراجعه کرده و برای سرمایه گذاری در شهرک صنعتی ماهدشت ابراز تمایل کرده اند.

وی توضیح داد: تا به امروز جلسات متعددی با صنعتگران شهرک برگزار کرده ایم که مسائل این عزیزان توسط ما احصا شده و در راستای حل آن علاوه بر تشکیل کارگروههای تخصصی توسط صاحبان صنایع، به وسیله دستگاه های ذیربط، پیگیر برطرف مسائل مزبور هستیم که البته سازمان صمت و استانداری نیز در این راستا همکاری های سازنده ای داشته اند.

در این بازدید از چهار واحد شاخص شهرک صنعتی ماهدشت نیز بازدید به عمل آمد و این واحدهای نیز مسائل خود را مطرح کرده و مقرر شد که حل این مسائل با قید فوریت در دستور کار قرار گیرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 23 اسفند 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 2378

به "آینده شهرک صنعتی ماهدشت روشن است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آینده شهرک صنعتی ماهدشت روشن است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید