آموزش یکی از ارکان اصلی در حوزه گردشگری است

به گزارش دور زمین، به گزارش خبرنگاران، مجید خدابخش ظهر امروز چهارشنبه در شانزدهمین جلسه ستاد اجرایی و برنامه ریزی تبریز 2018 بر لزوم انعکاس دستاوردهای تبریز 2018 توسط دستگاه های اجرایی استان تاکید نمود.

آموزش یکی از ارکان اصلی در حوزه گردشگری است

وی گفت: هدف اصلی رویدادها و برنامه های تدوین گردیده جذب گردشگر به تبریز و استان آذربایجان شرقی است که در این راستا اقدامات چشمگیری انجام شده است و لازم است تا با اطلاع رسانی مستمر افکار عمومی به شکلی ملموس تر در جریان این دستاوردها قرار بگیرند.

وی یکی از اهداف مهم رویداد تبریز 2018 را موضوع جذب گردشگر داخلی و خارجی عنوان نمود و گفت: برگزاری جشنواره های فرهنگی و رویدادهای ورزشی ملی و بین المللی از جمله عوامل جذب گردشگر به استان است و در این راستا بخش بزرگی از کوشش مجموعه استان می بایست بر روی این هدف متمرکز باشد.

استاندار آذربایجان شرقی ضمن تاکید به اینکه آموزش یکی از رکن های اصلی و ماندگار در حوزه گردشگری است، به موضوع طرح گردیده توسط بخش خصوصی مبنی بر اجرای طرح های آموزشی در راستای تقویت ظرفیت های گردشگری، اشاره نمود و گفت: آموزش و تقویت ظرفیت های نیروهای انسانی در نهادهای مرتبط با حوزه گردشگری یکی از مهم ترین اهداف جذب گردشگر است که باید با اهتمام ویژه ای به این موضوع پرداخت گردد.

خدابخش در سرانجام از تمامی دستگاه ها خواست در ایام باقی مانده از سال حداکثر کوشش خود را برای تحقق اهداف رویداد تبریز 2018 بکار گیرند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 5 مهر 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 116

به "آموزش یکی از ارکان اصلی در حوزه گردشگری است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آموزش یکی از ارکان اصلی در حوزه گردشگری است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید