آمادگی 100 درصدی تاسیسات گردشگری خوزستان در ایام اربعین

به گزارش دور زمین، سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خوزستان گفت: پیرو بازدیدهای به عمل آمده، همه تاسیسات گردشگری و اماکن اقامتی موجود در راستا زائرین حسینی آمادگی صد درصدی برای پذیرش زوار و استقبال از آن ها را دارند.

آمادگی 100 درصدی تاسیسات گردشگری خوزستان در ایام اربعین

به گزارش دور زمین، غلام شجاعی ضمن تسلیت فرار سیدن ایام اربعین حسینی، اظهارکرد: ما در معاونت گردشگری استان، پیرو جلسات متعددی که در محل استانداری و در محل پایانه های مرزی و همچنین در اداره کل میراث فرهنگی خوزستان برگزار کردیم، یک سری از اقدامات را در روزهای گذشته در راستای آمادگی برای استقبال از زوار حسینی انجام دادیم.

وی اعلام کرد: یکی از اقداماتی که به صورت مستقیم در حیطه وظایف و مسئولیت های اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی قرار می گیرد، بازدید و سرکشی از همه مجتمع ها و خدمات بین راهی و نیز نظارت ویژه بر آماده سازی نمازخانه های بین راهی است که براساس بازدیدهایی که در این راستا اجرا شده است، همه تاسیسات گردشگری در سراسر استان به ویژه تاسیسات موجود در جهت زائران حسینی، آمادگی صد درصدی برای پذیرش و استقبال از زوار را دارا هستند.

سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خوزستان ادامه داد: ما به عنوان عضو کمیته نظارت و بازرسی عملکرد دستگاه های مختلف امروز و روزهای آینده تا اربعین حسینی نیز به منظور نظارت بر حسن انجام کار و همچنین در اختیار گذاشتن وسایل نقلیه برای بعضی مهمانان و زوار ویژه، روانه پایانه های مرزی شلمچه و جذابه خواهیم شد.

وی کیفیت خدمت رسانی به زائران حسینی را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: خوشبختانه تمام دستگاه های مسئول در زمینه خدمت رسانی به زائران به صورت تمام و کمال و با جان و دل در حال خدمات رسانی هستند.

شجاعی اعلام کرد: این خدمات جزو وظایف ذاتی ما است که در این ایام با حساسیت بیشتری صورت می گیرد و خوشبختانه در نظارت های میدانی اخیر نیز کیفیت خدمات رسانی واحدهای تحت پوشش، مطلوب تر شده است.

سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خوزستان یادآور شد: بخش خصوصی وابسته به تاسیسات گردشگری نیز موکب باشکوهی را در مرز شلمچه برپا نموده است که این موکب در حال پذیرایی از زائران و خدمت رسانی به آن ها است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 23 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 2020

به "آمادگی 100 درصدی تاسیسات گردشگری خوزستان در ایام اربعین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمادگی 100 درصدی تاسیسات گردشگری خوزستان در ایام اربعین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید