شروع ثبت نام کلاس هفتمی ها در مدارس شاهد از فردا

به گزارش دور زمین، طبق برنامه زمان بندی ثبت نام دانش آموزان در مدارس شاهد، پیش ثبت نام کلاس هفتمی ها از فردا، یکشنبه، اول تیرماه آغاز می گردد و تا چهاردهم همین ماه ادامه خواهد داشت.

شروع ثبت نام کلاس هفتمی ها در مدارس شاهد از فردا

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی مدارو، کالج ها و دانشگاه های کانادا انتخاب کنید.

به گزارش دور زمین، خانواده های معظم شهدا، جانبازان، ایثارگران و سایر افراد متقاضی ثبت نام در مدارس شاهد می توانند به وسیله سامانه سجا به نشانی saja.medu.ir طبق برنامه زمابندی اعلام شده برای ثبت نام اقدام نمایند.

بر این اساس، مهلت ثبت نام ورودی مدارس شاهد در پایه اول ابتدایی از یکم خرداد شروع می گردد و تا 17 همین ماه ادامه دارد. همچنین ثبت نام دانش آموزان پایه هفتم از یکم تا 14 تیر و پایه دهم از پنجم تا 21 تیر خواهد بود.

به گفته رزاقی، مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش، با توجه به تسهیلاتی که در جهت رفاه حال خانواده ها در امر ثبت نام فرزندان از سوی اداره کل شاهد در سال های اخیر به ویژه با توجه به شیوع ویروس کرونا در نظر گرفته شده؛ خانواده ها می توانند با ورود به سامانه سجا به نشانی saja.medu.ir نسبت به پیش ثبت نام فرزندان خود در پایه های اول ابتدایی، پایه هفتم و دهم، اقدام نمایند.

بدیهی است پس از اتمام مهلت مقرر دانش آموزانی که امتیاز لازم را کسب نموده اند با اطلاع رسانی که به وسیله مدرسه صورت خواهد گرفت برای ارائه مدارک و تکمیل مراحل ثبت نام به مدرسه مراجعه خواهند کرد.

وی ادامه داد: امیدواریم مدیران و همچنین خانواده های گرامی با رعایت حداکثری موارد بهداشتی جهت پیشگیری از گسترش بیماری کرونا بتوانند در کمال آرامش ثبت نام دانش آموزان را طبق روال سال های گذشته در زمان های مقرر به انجام برسانند.

به گزارش دور زمین، یاری سرانه مشارکت دانش آموزان غیر شاهد در دوره ابتدایی حداقل 450 و حداکثر 850 هزار تومان، در دوره متوسطه اول حداقل 530 و حداکثر یک میلیون تومان و در دوره متوسطه دوم حداقل 640 و حداکثر یک میلیون و 300 هزار تومان است.

یاری سرانه مشارکت دانش آموزان شاهد نیز به این ترتیب است: وجوه حاصل از ارائه خدمات آموزشی و پرورشی فوق برنامه دانش آموزان شاهد (فرزند شهید و جانباز 70 درصد و بالاتر) مطابق با ارقام مندرج در جدول ذیل، از محل اعتبارات بنیاد شهید و امور ایثارگران تأمین و پرداخت می گردد. بر این اساس یاری سرانه دوره ابتدایی 450 هزار تومان، متوسطه اول 520 هزار تومان و متوسطه دوم 650 هزار تومان است.

وجوه فوق برنامه فرزندان آزادگان و جانبازان 50 تا 69 درصد معادل 75 درصد ارقام معین شده برای دانش آموزان شاهد، توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران و مابقی آن به عنوان سهم مشارکت توسط اولیای آنها پرداخت می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 26 مرداد 1399 بروزرسانی: 26 مرداد 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 3069

به "شروع ثبت نام کلاس هفتمی ها در مدارس شاهد از فردا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع ثبت نام کلاس هفتمی ها در مدارس شاهد از فردا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید