آخرین مهلت ثبت نام در المپیاد دانش آموزی علوم و فناوری نانو

به گزارش دور زمین، المپیاد دانش آموزی علوم و فناوری نانو از اردیبهشت سال آینده برگزار خواهد شد و متقاضیان حضور در این رقابت علمی می توانند نا 15 بهمن ماه نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

آخرین مهلت ثبت نام در المپیاد دانش آموزی علوم و فناوری نانو

به گزارش خبرنگاران، دهمین المپیاد دانش آموزی علوم و فناوری نانو با هدف شناسایی و راهنمایی استعدادهای برتر دانش آموزی، پایدارسازی جریان تربیت نیروی انسانی متخصص در زمینه فناوری نانو و پیشتازی جمهوری اسلامی ایران در آموزش فناوری نانو از سوی ستاد توسعه فناوری نانو برگزار می گردد.

ثبت نام این دوره از رقابت های دانش آموزی از 5 آبان ماه شروع گردیده و تا روز دوشنبه 15 بهمن ماه سال جاری ادامه دارد. ثبت نام در المپیاد نانو، به دو روش انفرادی و گروهی (از طریق نهادهای ترویجی مورد تایید ستاد نانو) صورت می گیرد.

این رقابت علمی در سه مرحله برگزار خواهد شد. در مرحله اول در اردیبهشت سال 1398 و در قالب یک آزمون کتبی با سوالات تستی برگزار می گردد. در مرحله دوم که در تیر ماه سال آینده برگزار می گردد، شرکت کنندگان در آزمون کتبی تستی- تشریحی شرکت خواهند کرد.

مرحله سوم این المپیاد در دهه اول شهریور ماه سال 1398 و به صورت یک اردوی علمی، آموزشی و رقابتی برگزار می گردد.

المپیاد دانش آموزی علوم و فناوری نانو به تایید بنیاد ملی نخبگان رسیده است و برگزیدگان این المپیاد از جوایز این بنیاد بهره مند خواهند شد که به این توضیح است:

مدال امتیاز نخبگان جوایز به میلیون ریال
طلا 70 15
نقره 50 10
برنز 30 5

علاوه بر جوایز فوق، جایزه نقدی ستاد نانو به برگزیدگان این المپیاد تعلق خواهد گرفت. راه یافتگان به مرحله­ سوم المپیاد پس از خاتمه دوران تحصیلات دبیرستان و راه­یابی به دانشگاه می توانند به عضویت کانون برگزیدگان باشگاه نانو درآیند.

انتشار: 13 آذر 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 439

به "آخرین مهلت ثبت نام در المپیاد دانش آموزی علوم و فناوری نانو" امتیاز دهید

1 کاربر به "آخرین مهلت ثبت نام در المپیاد دانش آموزی علوم و فناوری نانو" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین مهلت ثبت نام در المپیاد دانش آموزی علوم و فناوری نانو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید