ریور سافاری (سنگاپور) - دور زمین

ریور سافاری (سنگاپور)

ریور سافاری (River Safari) یکی از پر بازدیدترین جاهای دیدنی سنگاپور است؛ جایی که گردشگران می‌توانند در پارک حیات وحش با موضوع رودخانه از تجربه هیجان‌انگیز سواری قایق در محیط شبیه‌سازی‌شده برخی از نمادین‌ترین رودخانه‌های دنیا انواع جانداران خاص و جالب‌توجه را ببینند. این حفاظتگاه 12 هکتاری حیات وحش، محیط رودخانه‌هایی مانند آمازون، میسیسیپی، مائه کلونگ، نیل و خیلی رودخانه‌های دیگر را شبیه‌سازی کرده است. در ریور سافاری مسافران تور سنگاپور می‌توانند با پای پیاده بخش‌های مختلف پارک را گشته و در انتها یک تجربه جادویی قایق‌سواری بر روی رودخانه را تجربه کنند. سوار بر قایق شما می‌توانید حیوانات مختلف آبی از جمله گربه ماهی غول‌پیکر رودخانه مکونگ را ببینید. دو پاندای بانمک با نام‌های کای‌کای و جیاجیا هم در این پارک نگهداری می‌شوند.

ریور سافاری (سنگاپور)

با وجود بیشتر از 6000 جاندار از حدود 200 گونه مختلف، به علاوه 400 گونه گیاه، بازدید از ریور سافاری تجربه‌ای نیست که بخواهید به راحتی در تور سنگاپور خود از آن بگذرید. از میان 200 گونه موجود در این پارک 40 گونه در معرض خطر هستند؛ تنها همین ویژگی این مجموعه بی‌نظیر را خاص‌تر هم می‌کند. فراتر از داشتن نقش یک پارک تفریحی و ارائه‌کننده یک تجربه شادی‌آور برای تمام اعضای خانواده، ریور سافاری نقشی پویا در تلاش جهانی برای حفظ گونه‌های مختلف جانداران و گیاهان دارد. در میان تمام جاذبه‌ این پارک شاید جذاب‌ترین‌شان جنگل پاندای غول‌پیکر باشد، جایی که شما می‌توانید دو پاندای دوست‌داشتنی و بانمک را ببینید. محیط زندگی این پانداها به دقت کنترل می‌شود تا محیطی کاملا شبیه به محیط اصلی زندگیشان به وجود آید. در این بخش پانداهای سرخ هم نگهداری می‌شوند، در نتیجه بازدید از آن‌ها را هم از دست ندهید.

کلی جاذبه برای دیدن و کلی کار برای انجام دادن در ریور سافاری وجود دارند، بنابراین حتما در تور سنگاپور برنامه‌ریزی‌هایتان را از قبل انجام داده تا بتوانید بهترین تجربه را از این مکان بی‌نظیر داشته باشید. شما حداقل به یک نیم روز نیاز دارید تا به طور کامل در پارک بگردید. با این که هیچ زمانی را نمی‌توان به عنوان بهترین زمان برای بازدید از این پارک حیات وحش نام برد اما به شما توصیه می‌کنیم یا در طول زمستان یا اوایل تابستان به این مکان بروید. از آنجایی که کلی پیاده‌روی در پیش دارید بهتر است زمانی بروید که تابش مستقیم آفتاب اذیت‌تان نکند. سعی کنید در روزهای کاری هفته از پارک دیدن کنید؛ آخر هفته‌ها همانطور که می‌توان حدس زد، پارک شلوغ‌تر از هر وقت دیگری است.

رفتن به ریور سافاری در تور سنگاپور

ریور سافاری در تمام طول سال به روی بازدیدکنندگان باز است. ریور سافاری در جاده دریاچه ماندای قرار گرفته است. مسافران تور سنگاپور می‌توانند خط شمالی‌جنوبی مترو شهر را سوار شده و در یکی از ایستگاه‌های خطیب، چائو چو کانگ و یا آنگ مو کیو پیاده شوید. از آنجا اتوبوس‌های شاتل را سوار شده و مستقیما به ریور سافاری بروید. این پارک در فاصله یک سواری 30 دقیقه‌ای از شهر قرار دارد؛ شما می‌توانید با تاکسی یا اتومبیل کرایه‌ای هم خود را به این محل برسانید.

وبسایت
www.wrs.com.sg/en/river-safari.html
ساعات بازدید
10 تا 19
هزینه ورودی
شروع از حدود 30 دلار سنگاپور
انتشار: 15 آبان 1400 بروزرسانی: 15 آبان 1400 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 665

به "ریور سافاری (سنگاپور)" امتیاز دهید

1 کاربر به "ریور سافاری (سنگاپور)" امتیاز داده است | 4 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ریور سافاری (سنگاپور)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید