ساحل رایلی غربی کرابی (تایلند) - دور زمین

ساحل رایلی غربی کرابی (تایلند)

ساحل رایلی غربی، ساحل اصلی رایلی و بندر اصلی ورودی به این شبه جزیره است. این ساحل 600 متری، شن‌های نرم و یک دهکده بسیار کوچک با ساکنینی خون‌گرم از مردم محلی و مهاجران دارد؛ کسانی که مغازه‌های کوچک (فروش خواروبار، لوازم ساحلی و صنایع دستی)، رستوران‌ها و کافه‌های واکینگ استریت رایلی را اداره می‌کنند.

ساحل رایلی غربی کرابی (تایلند)

واکینگ استریت به مسیری ختم می‌شود که مستقیم از درون شبه جزیره گذشته و ساحل غربی و شرقی رایلی را به هم متصل می‌کند. در مسیر تعداد زیادی کلبه‌های ساحلی کوچک منطقه را پر کرده‌اند. شما همچنین می‌توانید در امتداد ساحل شرقی پیاده‌روی کرده و در پایین صخره‌ها حدود 15 دقیقه بروید تا به ساحل فرا نانگ برسید. چهار هتل در کناره ساحل رایلی غربی قرار گرفته‌اند: اسپا و هتل Railay Village، اسپا و هتل Railay Bay، هتل Sand Sea و Rayavadee.

هم ساحل رایلی غربی و هم فرا نانگ، با صخره‌هایی احاطه شده‌اند که به خاطر وزش باد و بارش باران به شکل‌های خارق‌العاده در آمده‌اند. درختان و گیاهان به سختی خود را به صخره‌ها چسبانده‌اند، همانند صخره‌نوردانی که در تور تایلند به اینجا می‌آیند تا آفتاب، شن و چالش بالا رفتن از یک صخره عمودی را تجربه کنند. بسیاری از مسافران تور کرابی البته تنها برای کسب آرامش و لذت بردن از این فضایی رویایی به اینجا می‌آیند.

غروب‌های ساحل رایلی با وجود قایق‌هایی که به ساحل می‌آیند و از اینجا می‌روند، مردمی که فوتبال و والیبال ساحلی بازی می‌کنند و کسانی که برای قدم زدن آمده‌اند، به یک مکان فوق‌العاده شلوغ تبدیل می‌شود. ساحل رو به غرب است، در نتیجه اینجا مکانی عالی در تور تایلند برای نشستن و تماشای غروب خیره‌کننده از قابی متشکل از صخره‌های آهکی است. شما می‌توانید از ساحل آونانگ با 100 بات و با قایق دم‌بلند به اینجا برسید.

انتشار: 18 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 18 آبان 1400 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 199

به "ساحل رایلی غربی کرابی (تایلند)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساحل رایلی غربی کرابی (تایلند)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید