ساحل رایلی شرقی کرابی (تایلند) - دور زمین

ساحل رایلی شرقی کرابی (تایلند)

ساحل رایلی شرقی، تفاوت آنچنانی با سه ساحل دیگر این منطقه ندارد. رایلی شرقی نیز یک ساحل باریک و خانه مانگروها، قایق‌های ماهیگیری محلی و تعداد زیادی پرنده است. اینجا همچنین راحت‌ترین مکان برای سوار شدن یک قایق دم‌بلند برای رفتن به شهر کرابی است. یک مسیر پیاده‌روی سیمانی در امتداد کل ساحل ساخته شده و حتی خیلی بیشتر در شمال ادامه پیدا کرده است. این مسیر تا دو کیلومتر بعد از کافه Last ادامه دارد که زمانی نقطه آخر ساحل بود. این مسیر برای پیاده‌روی یا دویدن عالی است.

ساحل رایلی شرقی کرابی (تایلند)

چند رستوران محلی و هتل در ساحل وجود دارند که می‌توانید در زمان انتظار برای قایق از سایه و یک نوشیدنی گوارا لذت ببرید. در فصل پر گردشگر، شب‌ها این ساحل به صحنه اصلی جشن و شادی رایلی تبدیل می‌شود. در امتداد مسیری که به ساحل رایلی غربی متصل است (حدود 10 دقیقه پیاده‌روی)، تعداد زیادی کلبه‌های کوچک قرار دارند که حال و هوایی مانند یک دهکده را به وجود آورده‌اند. چندین رستوران و فروشگاه خواروبار نیز در میان این کلبه‌ها وجود دارد.

چندین اقامتگاه در بخش شمالی رایلی شرقی وجود دارد که به زندگی شبانه این ساحل نزدیک‌تر هستند. اگر دوست دارید در تور کرابی صخره‌نوردی را امتحان کنید، می‌توانید به یکی از مدارس بخش انتهایی ساحل بروید. غار الماس یکی از جاذبه‌های اصلی رایلی شرقی برای مسافران تور تایلند است. این غار یک پیاده‌راه چوبی و نورپردازی مناسب داشته و فرصتی فراهم می‌کند تا کمی از آفتاب دور بوده و نگاهی کوتاه به خفاش‌ها و صخره‌هایی با اشکال خارق‌العاده بیاندازید. مبلغ ورودی 40 بات است.

شما همچنین می‌توانید با حدود 10 دقیقه پیاده‌روی به ساحل فرا نانگ برسید. مسیر اتصال‌دهنده این دو ساحل، از زیر صخره‌هایی عبور می‌کند که دارای غارها و گلفهشنگ هستند. در این مسیر شما همچنین یک راه چالش‌برانگیز را پیدا خواهید کرد که به تالاب پنهان و اسرارآمیز رایلی ختم می‌شود. اگر در تور کرابی تمایل داشتید از این تالاب دیدن کنید، تنها در زمان مد کامل بروید. البته توجه داشته باشید به خاطر مسیر گل‌آلود و پر شیب، دسترسی به این مکان سخت است.

انتشار: 18 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 22 آبان 1400 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 195

به "ساحل رایلی شرقی کرابی (تایلند)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساحل رایلی شرقی کرابی (تایلند)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید