بازی لیزری Lazgam بانکوک (تایلند) - دور زمین

بازی لیزری Lazgam بانکوک (تایلند)

بازی‌های لیزری در بانکوک در سال‌های اخیر کم و بیش وجود داشته‌اند، بنابراین خوشحال خواهید شد اگر بدانید در تور تایلند فرصت این را دارید که در محیطی مناسب خانواده در Lazgam یک فعالیت مفرح داشته باشید. بازی‌ها 15 دقیقه طول می‌کشند و قلبتان را حسابی به تپش خواهند انداخت. این مرکز در طبقه پنجم هتل Holiday Inn Sukhumvit قرار گرفته است. این مرکز تفریحی دو طبقه دارد و با هزارتویی از دیوارها و بخش‌بندی‌های مختلف پر شده است.

بازی لیزری Lazgam بانکوک (تایلند)

چند نوع بازی وجود دارد اما متداول‌ترین آنها بازی‌های تیمی و بازی‌های تک نفره است، یعنی هر کسی برای خودش می‌جنگد. یک بازی دیگر هم هست که در آن شخص نقش آدم فضایی را بازی می‌کند و باید بقیه شرکت‌کنندان را هدف قرار دهد تا آنها هم به آدم فضایی تبدیل شوند. Lazgam به روی تمام مسافران تور بانکوک از سن 7 سال به بالا باز است.

بازی ساده است: جلیقه را تن‌تان می‌کنید (این جلیقه در پشت و جلو گیرنده دارد)، تفنگ لیزری خود را بر می‌دارید و وارد بازی می‌شوید. بازی سریع و خشن است؛ شما می‌توانید در یک لحظه به مقدار نامحدود تیر بخورید، اما بعد از سه ثانیه وارد بازی می‌شوید. برای هر شلیک موفق امتیاز می‌گیرید و اگر تیر بخورید از امتیازتان کاسته می‌شود. یک صفحه اطلاعات روی جلیقه وجود دارد که به شما می‌گوید چند بار تیر خورده‌اید و چند نفر را زده‌اید.

استراتژی این است که سریع حرکت کنید و در گوشه‌ها پنهان شوید؛ با تعداد زیادی نقطه مخفی شدن عملا شما در حال جنگیدن در تمام جهات هستید. مخزن‌های قدرت هم وجود دارند که در آنها می‌توانید قدرت‌های ویژه مانند نامرئی شدن و سپر دریافت کنید. در پایان بازی هر شرکت‌کننده یک برگه از عملکردش دریافت می‌کند. این برگه به شما نشان می‌دهد چه کسی به شما شلیک کرده و چه کسی را زده‌اید. درصد دقت شلیک‌ها و اطلاعات جذاب دیگری نیز وجود دارد. احتمالا یک بازی در تور تایلند برایتان کافی خواهد بود.

برای بازی اول 350 بات و برای بازی‌های بعد از آن 300 بات باید هزینه کنید. در تور تایلند می‌توانید هتل Holiday Inn Sukhumvit را در نبش خیابان شماره 22 سوخومویت پیدا کنید. این هتل نیمه راه بین ایستگاه‌های Asok و Phrom Phong قطار هوایی قرار دارد.

وبسایت
www.lazgam.com
انتشار: 2 تیر 1400 بروزرسانی: 19 آبان 1400 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 255

به "بازی لیزری Lazgam بانکوک (تایلند)" امتیاز دهید

1 کاربر به "بازی لیزری Lazgam بانکوک (تایلند)" امتیاز داده است | 4 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی لیزری Lazgam بانکوک (تایلند)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید