شبیه ساز پرواز بانکوک (تایلند) - دور زمین

شبیه ساز پرواز بانکوک (تایلند)

شبیه ساز پرواز بانکوک (Flight Experience Bangkok) یک تجربه عالی برای همه افراد است: از بچه‌های کوچکی که آرزوی خلبان شدن دارند تا آنهایی که در بزرگسالیشان هم شوق پروازشان را از دست نداده‌اند. تحقیقات نشان داده استفاده از شبیه‌ساز پرواز به کسانی که از پرواز می‌ترسند کمک می‌کند پر پروازشان را پیدا کنند. تجربه این شبیه‌ساز آن قدر واقعی است که از کابین خلبان آن در چندین فیلم و سریال استفاده کرده‌اند. با این که در تور تایلند هزینه کمی برایتان نخواهد داشت، با این حال همچنان از نمونه‌های مشابهش در کشورهای اروپایی یا کشور استرالیا کمتر است.

شبیه ساز پرواز بانکوک (تایلند)

شبیه‌ساز پرواز بانکوک در طبقه دوم مرکز خرید Gateway Ekamai قرار گرفته است. پیدا کردن این مرکز خرید در تور تایلند آسان است، چرا که به ایستگاه Ekkamai قطار هوایی در جاده سوخومویت متصل شده است. این شبیه‌ساز در سال 2016 از مکانی که پیدا کردنش فوق‌العاده سخت‌تر بود به این جا آورده شد. در اینجا فضای بیشتری برای اضافه کردن یک شبیه ساز دوم وجود داشته و محوطه پذیرش نیز بزرگ‌تر شده است. یک پرواز 30 دقیقه‌ای حدود 4550 بات و بسته محبوب‌تر 60 دقیقه‌ای 6900 بات برایتان هزینه خواهد داشت.

محیط حرفه‌ای طراحی شده و این واقعیت که این جلسه توسط یک خلبان واقعی هدایت می‌شود کل این تجربه در تور بانکوک را فوق‌العاده واقعی و جذاب می‌کند. شبیه‌ساز همان مشخصات دقیق یک هواپیمای واقعی را دارد و تمام کارکنان مجموعه مانند خدمه پرواز لباس پوشیده‌اند. کابین خلبان درست به اندازه واقعی کابین بوئینگ 737 است. با تعداد زیادی دکمه و سوئیچ که به کامپیوتر متصل شده‌اند، این شبیه‌ساز از بسیاری از شبیه‌سازهایی که برای آموزش‌های اولیه‌ی خلبانان مورد استفاده قرار می‌گیرد پیشرفته‌تر است. یک برج مراقبت هم وجود دارد که می‌توانید با آن ارتباط برقرار کنید.

قبل از این که پشت فرمان (سکان البته) بنشینید، راهنمای پرواز اطلاعاتی مختصر به شما می‌دهد. تمام راهنماها گواهینامه خلبانی دارند. در تمام طول پرواز یک نفر کنار شما می‌نشیند و شما را برای کنترل‌ها کمک می‌کند؛ خیلی دخالت نمی‌کند اما اجازه هم نمی‌دهند سقوط کنید. جلسه پرواز این شبیه‌ساز حتی برای بچه‌های 5 ساله هم مناسب است و همچنین برای کسانی که دوست ندارند پشت کامپیوترهای خانگیشان، پرواز را تجربه کنند. کارکنان شبیه‌ساز پرواز فوق‌العاده خودمانی هستند و به خوبی انگلیسی صحبت می‌کنند، بنابراین حتی اگر تازه‌کار باشید تجربه خوبی از این پرواز در تور تایلند خواهید داشت.

شما از میان 24 هزار فرودگاه انتخاب دارید تا پروازتان را از آنجا شروع کنید. شما می‌توانید بانکوک یا فرودگاه شهرتان را انتخاب کنید. در بسته 30 دقیقه‌ای شما زمان دارید از زمین بلند شوید و دوباره فرود بیایید. احتمالا برایتان جذاب خواهد بود اگر از فرودگاه هنگ کنگ پرواز کرده و قبل از فرود در میان آسمان‌خراش‌های شهر بگردید. با این که شبیه ساز ثابت است اما صداها و تصاویر آن قدر خوب هستند که شما واقعا احساس می‌کنید در آسمان هستید. جزئیات هم باورنکردنی هستند. برای آن‌هایی که در تور تایلند به دنبال چالش بیشتری هستند شبیه‌ساز می‌تواند آب هوای بد را هم بازآفرینی کند، بنابراین شما می‌توانید آن خلبانی در تاریخ باشید که در حال بارش برف در بانکوک فرود آمده است.

خلبان بودن برای یک ساعت در شبیه ساز پرواز بانکوک، یک تجربه عالی برای تور تایلند است، چیزی که برای ماه‌ها به یادش خواهید ماند. اگر شما به دنبال یک هدیه عالی برای کاپیتان خانواده‌تان هستید این جایی است که باید بروید.

وبسایت
flightexperiencethailand.com
انتشار: 2 تیر 1400 بروزرسانی: 18 آبان 1400 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 250

به "شبیه ساز پرواز بانکوک (تایلند)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شبیه ساز پرواز بانکوک (تایلند)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید