تماشاگه لامای سامویی (تایلند) - دور زمین

تماشاگه لامای سامویی (تایلند)

تماشاگه لامای (Lamai Viewpoint)، مجموعه‌ای از 3 جاذبه طبیعی و یک سواری لذتبخش است؛ همگی در محیطی به خوبی تجهیز شده در کنار هم قرار گرفته‌اند و فرصتی عالی برای تفریح در تور سامویی خلق کرده‌اند. این منطقه تفریحی درست کمی آن‌طرفتر از جاده حلقه‌ای کو سامویی قرار گرفته و فرصتی عالی برای گرفتن عکس‌های به‌یادماندنی و لذت بردن از تماشای منظره ساحل لامای در اختیار مسافران تور تایلند قرار می‌دهد.

تماشاگه لامای سامویی (تایلند)

کارکنان چند زبانه مجموعه به شما دو بسته تفریحی را ارائه می‌دهند. برای 100 بات شما می‌توانید از سنگ Valentine، آبشار Siva Tara و خود تماشاگه لامای دیدن کنید. با 800 بات علاوه بر این‌ها شما می‌توانید در دره نزدیک این محل، یک سواری زیپ لاین داشته باشید. یک فرصت خوب در تور تایلند که منظره‌های منحصر به فرد از ساحل لامای و تجربه‌ای هیجان‌انگیز را در اختیارتان قرار می‌دهد. این مجموعه همچنین یک رستوران در ورودی و یک کافه در محل تماشاگه دارد.

صخره Valentine یک صخره بزرگ است که به طور طبیعی شکل گرفته و تقریبا مانند یک قلب به نظر می‌آید، البته صخره دومی که بالای آن قرار گرفته کمی تصویر را خراب کرده است. آبشار سیوا تارا یک آبشار کوچک جذاب است که در آن آبی زلال به پایین صخره می‌ریزد. یک سکو در کنارش قرار گرفته است؛ در اینجا می‌توانید به آبشار نزدیک شده و یک عکس عالی در تور سامویی خود بگیرد. آبگیری که آب در آن می‌ریزد بخش کوچکی دارد که در آن می‌توانید بدون پرداخت هزینه از یک ماساژ پا به وسیله ماهی‌ها لذت ببرید.

یک صعود نسبتا سخت بر روی مسیری بتونی شما را به تماشاگه لامای می‌رساند. از وجود کافه در آن بالا خوشحال خواهید شد چرا که بعد از این صعود حسابی عرق کرده‌اید و شدیدا به یک نوشیدنی خنک و گوارا احتیاج خواهید داشت. این جا هم یک سکوی کوچک وجود دارد که می‌توانید از روی آن، لذت کامل را از منظره ببرید و چند عکس عالی بگیرید. برای رفتن به سواری کابلی سامویی (Samui Cable Ride) لازم است ابتدا یک توقف کوتاه در محل تماشای منظره داشته باشید تا تجهیزات لازم (شامل یک تکه چوب V شکل که از چرخیدن شما دور خودتان در هنگام سواری جلوگیری می‌کند و دیگر وسایل ایمنی) را دریافت کنید. بعد از آن یک پیاده‌روی کوتاه خواهید داشت. این سواری برای تمام مسافران تور تایلند با هر سنی مناسب است. این سواری، دو تکه مسیر 450 متری دارد؛ اولی شما را از روی درختان عبور می‌دهد و دومی از روی یک دره 80 متری. بعد از آن به محل تماشاگه بر می‌گردید.

انتشار: 2 تیر 1400 بروزرسانی: 18 آبان 1400 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 235

به "تماشاگه لامای سامویی (تایلند)" امتیاز دهید

1 کاربر به "تماشاگه لامای سامویی (تایلند)" امتیاز داده است | 4 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تماشاگه لامای سامویی (تایلند)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید