تور سامویی

به تور سامویی، بهشت تایلند خوش آمدید، جایی که همه چیز برای یک ایام تعطیلات عالی برنامه ریزی شده است.

خرید در تور سامویی

کو سامویی تنها یک بهشت گرمسیری نیست، بهشت خریداران نیز هست. با این که در هر گوشه‌ی سامویی، فروشگاه‌هایی وجود دارد که ارزش دیدن را دارند، با این حال مکان‌های اصلی برای خرید در تور ساموئی، Chaweng، لامای و Nathon هستند. چاونگ بیشترین انتخاب‌ها را به شما می‌دهد، Lamai مجموعه‌ای از مغازه‌های کوچک و جالب توجه دارد و در ناتون ارزان‌ترین کالاها را پیدا خواهید کرد. اگر به دنبال قیمت خوب و حال و هوای خاص آسیایی هستید، در تور سامویی خود حتما به یکی از بازارهای کوچک و محلی که گوشه گوشه جزیره به چشم می‌خورند سر بزنید. چانه زدن یکی از تفریحات خرید کردن در این نوع بازارها است. لبخند زدن و مودبانه رفتار کردن این تجربه را برای خود شما هم لذت‌بخش می‌کند. از آن سو، در مال‌ها و فروشگاه‌های بزرگ نیز می‌توانید کالاهای اصلی و با کیفیت بالا از تمامی برندهای مطرح جهانی را پیدا کنید. برای تجربه‌ای کمی متفاوت‌تر، به سراغ بازار محلی منطقه Bophut بروید. بیشتر غرفه‌های این بازار همان چیزهایی را می‌فروشند که در بازارهای محلی از این دست در سرزمین لبخندها پیدا می‌کنید. در این جمعه‌بازار می‌توانید تیشرت، جواهرات دست‌ساز، کیف‌های دستی، عینک آفتابی، سوغات، ساعت‌های تقلبی، وسایل الکترونیکی و البته کلی غذای خوشمزه محلی را پیدا کنید.

غذا در تور ساموئی

وقتی صحبت از غذا می‌شود، سامویی هیچ چیزی کم از دیگر مناطق تایلند ندارد. در واقع در تور سامویی احتمالا ترجیح می‌دهید قید خوب دیده شدن در لباس شنا را بزنید و به جای آنها شلوارهای راحتیتان را همراه خود ببرید، چرا که در این جزیره آن قدر غذای خوشمزه وجود دارد که بعید است بتوانید در مقابل آن‌ها مقاومت کنید. در سامویی گستره‌ای وسیع از غذاهای تایلندی را پیدا خواهید کرد؛ غذاهای تند و تیز جنوب کشور، غذاهای منحصر به فرد شمال تایلند و منطقه ایسان و حتی غذاهای کشور همسایه یعنی میانمار، آماده‌اند تا ذائقه مسافران تور سامویی را برای همیشه عوض کنند. اگر دلتان برای غذاهای آشناتر تنگ شد، نگران نباشید؛ در تور ساموئی انتخاب‌های بسیاری از میان غذاهای بین‌المللی خواهید داشت. از رستوران‌های شیک و رمانتیک کنار ساحل گرفته تا گاری‌های فروش غذا در کنار خیابان و هر چیزی که در این بین وجود دارد، سخاوت سفره سامویی کسی را گرسنه از تور تایلند بر نمی‌گرداند.

به "تور سامویی" امتیاز دهید

2 کاربر به "تور سامویی" امتیاز داده اند | امتیاز: 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور سامویی"

* سوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)