تور سیرس

بزرگترین شهرهای سیرس، Ermoupoli، Ano Syros و Vari هستند. Ermoupoli مرکز جزیره سیرس و مرکز Cyclades است. Ermoupoli اولین مرکز مهم تجارت و صنعت یونان در قرن نوزدهم بوده است. نشانه‌های این گذشته درخشان در ساختمان‌های عمومی شهر مانند City Hall و تئاتر آپولو، خانه‌های نئوکلاسیک و میدان های زیبای شهر قابل مشاهده است. به خاطر فعالیت اقتصادیش ارموپولی، منچستر یونان نام گرفته است.

مانند دیگر جزیره‌های یونان، سیرس هم مجموعه کاملی از سواحل زیبا دارد. بسیاری از سواحل سیرس صخره‌ای هستند ولی سواحل محبوب جزیره، این طور نبوده و شنی هستند و آبی آرام دارند. از جمله این سواحل می توان Kini، Vari، Megas Gialos، Angathopes، Posidonia، Finikas و Galissas را نام برد.

کارهایی که پیشنهاد می کنیم در مدت تور یونان، در سیرس انجام دهید این ها هستند. در خیابانهای باریک Ermoupoli قدم بزنید و از زیبایی شهر لذت ببرید. Ano Syros و کلیسای کاتولیک Agios Georgios را ببینید. به سمت شمال Ano Syros رفته، از تپه‌های اطراف Ano Media بالا روید. در Plateia Miaouli کمی استراحت کنید، یکی از بهترین میدانهای عمومی یونان. در ساحل وقت بگذرانید. یک توپ ساحلی بخرید و یک ورزش محلی یاد بگیرید. و در آخر باز هم وقت بیشتری در ساحل بگذرانید.

دیدگاه های مرتبط با "تور سیرس"

* سوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)