تور سانتورینی

جزیره‌هایی که سانتورینی را شکل می دهند در نتیجه فعالیت بزرگ آتشفشانی به وجود آمدند. آخرین فوران بزرگ 3600 سال قبل رخ داد و تمدن ماقبل تاریخی ساکن در این جزیره ها را نابود کرد. آخرین فعالیت آتشفشانی در این منطقه سال 1950 رخ داد. کل این جزیره در واقع موزه‌ای زمین شناسی و آتشفشان شناسی است، جایی که می توانید گستره عظیمی از ساختارها و شکل های زمین شناسی را مشاهده کنید.

در سانتورینی کل سال را به طور کلی می‌توان به دو فصل اصلی تقسیم کرد. فصل گرم و خشک از آوریل تا اکتبر ادامه دارد و فصل سرد و بارانی از نوامبر تا پایان مارس. روزهای بارانی مداوم و طولانی در سانتورینی معمول نیست، حتی در زمستان و آسمان به مدت چند روز پشت سر هم ابری نمی ماند. در فصل گرم و خشک آب و هوا معمولا با ثبات است. آسمان شفاف بوده، خورشید می درخشد و به طور عمومی خبری از باران نیست. همراه داشتن یک ژاکت در آوریل و اکتبر توصیه می‌شود، به این دلیل که بعدازظهرها معمولا هوای خنک‌تری را با خود به همراه دارد. بهترین زمان برای سفر به سانتورینی، برای تجربه هوایی معتدل تر، قیمت های پایین‌تر و شلوغی کمتر ماههای آوریل تا ژوئن و سپتامبر تا اکتبر است.

سانتورینی یکی از بهترین جاذبه های طبیعی دنیاست. اصلی ترین جاذبه توریستی سانتورینی خود جزیره و سواحلش است. شکل کنونی جزیره حاصل انفجار آتشفشانی بزرگی است که 1620 سال قبل از میلاد مسیح رخ داده است. یکی از اصلی‌ترین دلایل برای رفتن به تور سانتورینی غروب های افسانه‌ای آن است. Ia یک از معدود مکان های سانتورینی است که هم به دریا نزدیک است و هم منظره‌ای عالی از غروب آفتاب بر روی دریا را ارائه می دهد.

بخش مهمی از تفریحات در سانتورینی در سواحل زیبای آن است. از این سواحل می‌توان Black Beach، Red Beach، White Beach، Vlychada، Amoudi و Pori را نام برد.

تورهای سانتورینی

برای دریافت جزئیات تور و شماره تماس آژانسهای برگزارکننده تورها، روی هر آگهی کلیک کنید.

به "تور سانتورینی" امتیاز دهید

2 کاربر به "تور سانتورینی" امتیاز داده اند | امتیاز: 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور سانتورینی"

* سوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)