تور نافپلیو

یکی از بهترین خصوصیات نافپلیو این است که شهر قدیمی، با پیاده روی در دسترس است. در واقع با پیاده روی می توانید در مدت 15 دقیقه از یک طرف به طرف دیگر شهر بروید، جایی که می توانید زوج ها، بچه های شاد و گروه های دوستان که در حال راه رفتن و لذت بردن از گوشه گوشه شهر هستند را ببینید. به خاطر مسافت های کوتاه جاهای کمی هستند که ماشین ها اجازه عبور و مرور دارند و اتوبوس هم وجود ندارد.

دیدنی ها در نافپلیو زیاد است. از 999 پله بالا بروید و از قلعه Palamidi دیدن کنید. شاید خسته بشوید ولی مطمئن باشید که ارزشش را دارد. خیلی نزدیک به شهر، ساحل شنی و آرام Karathona قرار دارد، جنوب تپه قلعه Palamede. 10 دقیقه پیاده به سمت جنوب شهر بروید و در آنجا ساحل Arvanitia را خواهید یافت. کمی بیشتر به سمت جنوب بروید و با مجموعه ای از سواحل خارق العاده مواجه خواهید شد سواحلی که در تابستان بسیار محبوب هستند. اگر وقت دارید کروزهای روزانه به خلیج Argolic را از دست ندهید.

نافپلیو در چند دهه گذشته به خاطر kombolói خود بسیار مشهور شده است. کومبولوی نوعی تسبیح در یونان هستند و استفاده های متفاوت و غیر مذهبی دارند. در فرهنگ یونان kombolói برای کسب آرامش و گذراندن زمان، به عنوان یک طلسم برای دور کردن شانس بد و به عنوان نشانه‌ای از قدرت و جایگاه اجتماعی (در مورد آخری به خاطر وجود کومبولوی های نقره ای و کهربایی) استفاده می شود.

دیدگاه های مرتبط با "تور نافپلیو"

* سوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)