تور کرت

کرت یکی از محبوب‌ترین مقاصد تعطیلات در یونان است. 5 درصد ورودی های یونان از طریق بندر و فرودگاه مرکز کرت یعنی شهر Heraklion صورت می گیرد. تنها در سال 2015 بیشتر از دو میلیون توریست از کرت بازدید کردند. این افزایش توریسم بازتاب مستقیمی در تعداد اقامتگاهها و هتل ها داشته است، به طوری که بین سال های 1986 تا 1991 تعداد هتل ها پنجاه و سه درصد افزایش داشته است، زمانی که باقی یونان رشدی 25 درصدی داشت.

کشاورزی مهمترین صنعت جزیره است در حالی که توریسم به شدت برای اقتصاد کرت مهم شده است. کرت از دهه 1970 بیشتر و بیشتر به صنعت توریسم وابسته شد، به صورتی که بعضی از شهرها به جز توریسم هدف دیگری برای بودن ندارند و رسما در طول زمستان تعطیل می شوند. تنها 60 روز بارانی در سال در کرت وجود دارد و تقریبا تمامی خانه ها و محلهای کسب با پنل های خورشیدی پوشیده شده اند. قسمت غربی جزیره جنگلی تر است و باران بیشتری نسبت به شرق دریافت می کند. زمانی کل جزیره به صورت کامل پوشیده از درختان سدر و نخل بود و این درختان بعدها به طور گسترده‌ای برای استفاده های سوختی و ایجاد باغ های زیتون خشک شدند.

کرت جزیره بزرگی است و کلی کار برای انجام دادن و کلی مکان برای دیدن دارد. برای دیدن تمام جاذبه های کرت 2 هفته زمان نیاز دارید. گشت و گذار و دیدن تمام آن ها به صورت دقیق و با حوصله یک ماه زمان نیاز دارد. جزیره های اطراف کرت، شهرهای کوچک و بزرگ داخل جزیره، بقایای تاریخی، کافی شاپ های سنتی، سافاری با جیپ و اسب سواری، موزه ها و غارها تنها گوشه‌ای از دیدنی های کرت هستند.

دیدگاه های مرتبط با "تور کرت"

* سوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)