تور برلین

برلین پایتخت صنعتی آلمان می‌باشد و تور برلین از جذابترین مقاصد گردشگری اروپا برای تجار است، نمایشگاه های معروف برلین سالانه پذیرای میلیونها گردشگر هستند و تبدیل به محلی شده اند که شرکتهای اروپایی برای به قدرت کشیدن فناوری خود غرفه هایی مجلل و مجهز را ترتیب میدهند. برلین از شهرهای تاریخی اروپا به شمار میرود و مقصد جذابی برای هنرمندان، نویسندگان، طراحان، مهندسین و دانشجویانی است که به این شهر مهاجرت میکنند. وقتی همراه با تور برلین سری به این شهر میزنید آن را سرزنده میابند در حالی شاید انتظاری محیطی کهنه را دارید برلین سرگرم کننده ترین مقصد گردشگری برایتان خواهد بود.

تورهای برلین

برای دریافت جزئیات تور و شماره تماس آژانسهای برگزارکننده تورها، روی هر آگهی کلیک کنید.

آب و هوای برلین

برلین آب و هوای عجیب و غریبی ندارد و تابستانها دمایی در حدود 20 تا 25 درجه را تجربه خواهید کرد که یعنی کمی خنکتر از تهران است و البته رطوبت هوا در این فصل بیشتر از بقیه مواقع سال است، زمستانهایی سرد و با بارش باران مورد انتظار است، البته در حد زمستانهای تهران خودمان. و در آخر بهتر است در پاییز به برلین سفر کنید تا هوای خنک نسیبتان گردد و از اذحام جمعیت تابستان هم خبری نباشد.

برلین

قیمت تور برلین

 هزینه ها معمولا به این بستگی دارد که کیفیت سفرتان را در چه حدی برنامه ریزی کرده باشید، برای اقامت میتوانید بین هتل و هاستل انتخاب کنید، مسافرخانه های مرکز شهر برلین بسیار فراوان هستند و برای کوله پشتی گردها عالی به حساب می آیند،  اتاقهای اشتراکی برای هر شب بین 10 تا 30 یورو هزینه دارند و قیمت اقامت در اتاقهای خصوصی هم برای هر شب حدود 35 یورو خواهد بود اما در مورد هتل ها هم گزینه ها بسیار فراوان است و قیمت ها اقتصادی و مناسب هستند، قیمت این هتلهای ارزان از 35 یورو به ازای هر شب اقامت در یک اتاق دو نفره اغاز میشود که به همراه صبحانه و حمام هستند، البته هتلهای مشهور هم با نرخی از 50 یورو قیمتشان شروع می‌شود.

خب هزینه بعدی سفر خوراک میباشد، که میانگین قیمت آن به همراه نوشیدنی بین 13 تا 23 یورو میباشد، البته اگر غذاهای محلی میل بفرمایید قیمت بسیار مقرون‌به‌صرفه‌تر هم خواهد شد. مثلن فست فودهای کوچکی که انواع ساندویچ سوسیس را با قیمتی در حدود 4 یورو عرضه مینمایند. اگر به محله Kreuzburg میتوانید از غذاهای ترکی لذت ببرید که از ارزانترین و در عین حال خوشمزه ترین (به ذاعقه ما ایرانی ها نزدیکترند) هستند. به شعبه های مک دونالد هم سری بزنید در بهترین حالت معمولا 6 یورو هزینه برایتان خواهد داشت. خب اگر آشپزی را دوست دارید بسته به مواد اولیه ای که خریداری میکنید معمولا در هفته در حدود 25 تا 50 هزینه صرف خواهد شد.

 خب در نهایت هزینه حمل نقل در برلین را برایتان میگوییم، این شهر بسیار بزرگ است پس از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنید، که بلیط ان نرخی در حدود کمتر از 2 یورو خواهد بود، البته اگر از بیش از 3 سفر در روز دارید بهتر است یک بلیط سفر یک روزه تهیه نمایید که 6 یورو قیمت آن است و یا بلیط یک هفته ای را با قیمت 29/5 یورو خریداری نمایید، این بلیطها برای قطار، اتوبوس و تراموا قابل استفاده است و اگر تمایل به کمی ورزش هم داشتید یک دوچرخه را برای یک روز اجاره نمایید که 15 یورو برایتان تمام خواهد شد که البته میتواند بهترین راه گردش در یک کلان شهر مدرن باشد.

سرگرمی های تور برلین

اگر تمایل دارید کمی از سفرتان را مجانی تجربه کنید، با تورهای رایگان پیاده روی همراه شوید، این تورها به طور روزانه اجرا میشوند و از دروازه براندنبورگ آغاز و به مدت 4 ساعت اکثر جاذبه ها را مرور خواهند کرد و این پیاده روی را تا مرکز شهر ادامه خواهند داد.

موزه های برلین

بیشتر موزه های برلین رایگان هستند، گذشته این شهر بسیار دردناک است و مسئولین شهر برای اینکه همه بدانند برلین چه تاریخ تلخی را پشت سر گذاشته است این تصمیم را گرفته اند. در موزه تاریخ آلمان گذشته این سرزمین را از دوران ماقبل تاریخ تا به امروز به نمایش میگذارد و حدود دو تا سه ساعت از وقت شما را خواهد گرفت.

رستورانهای برلین

خوردن غذاهای محلی تفریحی ارزان در سطح شهر است، از سوسیس کاری نگذرید، قیمت ان کمتر از 5 یورو است، کبابها، پیتزاها و غذاهای فست فودی بسیار ارزان هستند و وعده های مختلف را میتوانید فقط با 7 یورو میل نمایید. فراموش نکنید در رستوران Mustafas میتوانید بهترین کباب ترکی برلین را میل نمایید.

برج تلویزیونی Fernsehturm

از برج تلویزیونی 368 متری Fernsehturm دیدن کنید و از بلندترین نقطه از منظره شهر لذت ببرید، البته اگر بخواهید در رستوران بالای ان غذا میل کنید بایستی چند ماه قبل میز رزرو کرده باشید. بلیط ورود به برج را هم بهتر است از قبل رزرو کرده باشید تا در سفر نمانید. 

دروازه براندنبورگ برلین

از بجای مانده های دروازه برلین دیدن کنید، در دورانی که برلین به دو نیم تقسیم شده بود این دروازه در زمینی متروک مانده بود و بعد از خراب کردن دیوار برلین در 22 دسامبر 1989 این دروازه مشهرو بازگشایی شد، این یک بنای ماسه سنگی که تاریخ آن به 1791 میلادی برمیگردد و توسط 12 ستون به سبک یونان باستان ساخته شده است. اگر در ناحیه Mitte هستید در اطراف آن پر از جاذبه های دیدنی مختلف است از ساختمانهای دولتی تا آثار تاریخی مختلف، همچنین سری به خیابان Unter den Linden بزنید که برای قدم زدن محبوبترین است. 

گالری بخش شرقی برلین

 قسمت شرقی دیوار برلین بزرگترین قسمت آن است که باقی مانده و پر از آثار هنری و نقاشی های گرافیتی مشهور است و یک گالری فضای باز برای نمایش آثار هنری گرافیکی میباشد. این بخش از دیوار کنار رودخانه spree واقع است و مکان مناسبی برای صرف یک همبرگر بزرگ سنتی و یک نوشیدنی خنک یا صرف یک عصرانه با نوشیدن قهوه می‌باشد.

نقطه بازرسی چارلی دیوار برلین

 نقطه بازرسی چارلی در زمانی که دیوار برلین سرپا بود گذرگاه بین دو بخش شرقی و غربی بود و از مشهورترین نقاط باقی مانده از دیوار است.

میدان Potsdamer Platz

Potsdamer Platz در دوران قبل از جنگ جهانی شلوغترین میدان اروپا به حساب می‌آمد اما در طی جنگ نابود و به وسیله دیوار برلین تقسیم شد و پس از خراب شدن دیوار به ساختمانی تبدیل که شد که نماد برلین جدید است و اداره، هتلها، مراکز خرید و مرکز شرکت سونی در آن واقع شده است.

بنای مشهور رایشتاگ

مقر نشست پارلمان آلمان تاریخیترین نقطه برلین است و این بنا نشانه هایی از آلمان قرن 19 را به نمایش میگذارد که همواره گردشگران را به سمت خود میکشاند. برای بالا رفتن از گنبد شیشه ای باید نوبت رزرو کنید و باید پاسپورت همراه داشته باشید.

مناظر طبیعی Grunewald برلین

اگر در پی دیدن جاذبه های طبیعی برلین هستید این محیط بزرگترین جنگ این شهر است و البته قبل از رفتن بهتر است وضعیت آب و هوا را بررسی نمایید و بهتر اینکه با تور مخصوص این محل همراه شوید.

باغ وحش و اکواریوم برلین 

محبوبترین باغ وحش اروپا در برلین واقع و در سال 1841 ساخته شده است و این مکان خانه 14 هزار گونه جانوری است که عده ای از آنها در خطر انقراض هستند و نیز اکواریم عظیمی در آن واقع است که دیدن آن بسیار هیجان انگیز است. 

باغ بریتز (Britzer) برلین

 فضای سبز شهری Britzer در میان انبوه ساختمانها بسیار آرامش بخش است و محلی برای فرار از روزمرگی شهری برای مردم این شهر است، این باغ در تمام فصول سال زیباست، همچنین میتواندی از باغ وحش حیوانات دست آموز، زمین آب بازی و قطار مینیاتوری هم برای خوش گذراندن استفاده کنید.

پارک Treptower برلین

در شرق برلین پارک Treptower قرار گرفته که پارکی قدیمی البته زیباست که برای دوچرخه سواری بسیار محبوب میباشد، رودخانه ای در کنار پارک واقع است که مناسب برای قایق سواری میباشد، البته کشتی های تفریحی هم در ان حرکت میکنند که میتوانید شب را در آنها سپری کنید و یک گشت رودخانه ای هیجان انگیز بزنید.

پارک Templehof برلین

اگر به قسمت جنوبی برلین سری میزنید سری به پارک Templehof بزنید که هم یک جاذبه تاریخی است هم تفریحی، این پارک فرودگاه قدیمی برلین در زمان جنگ جهانی است که در زمان محاصره روزها مورد استفاده قرار گرفته بود، توجه داشته باشید در این پارک خبری از سایه نیست پس تابستانها بسیار گرم است.

واقع در بخش جنوبی شهر برلین می‌توانید پارک Templehof را پیدا کنید. این پارک در اصل محل فرودگاهی قدیمی است که به وسیله‌ی خطوط هوایی برلین، زمانی که روس‌ها شهر را محاصره کردند مورد استفاده قرار می‌گرفت. در حال حاضر، این مکان یک پارک بزرگ با تعداد زیادی پلاک و اطلاعات در مورد فرودگاه قدیمی است. اگرچه نمی‌شود گفت که بهترن پارک برلین است، اما حداقل قدم زدن در بخشی از تاریخ لذت خاص خودش را خواهد داشت.

حمام آب گرم Liquidrom

اینجا یک مکان استثنایی برای لذت بردن از موسیقی، استراحت و آفتاب گرفتن است، کنسرتهای زنده ای در طول هفته برگزار میشود و ماساژ درمانی خستگی را از تنتان بیرون خواهد برد.

به "تور برلین" امتیاز دهید

8 کاربر به "تور برلین" امتیاز داده اند | امتیاز: 4.5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور برلین"

1 دیدگاه

24 مهر 1398

برای نمایشگاه 2020 توری هست؟

پاسخ به پارسا
* سوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)