سن پترزبورگ

تور روسیه: آفر ویژه خبرنگاران: 20% تخفیف تور روسیه در 4 خرداد 96

%20 تخفیف تور روسیه (مسکو + سنت پترزبورگ) با خبرنگارانمسکو مرکز یکی از بزرگترین و گسترده ترین کشورهای جهان، سرزمین دست نیافتنی ناپلئون و سرزمین تزارهاست. شهر مسکو و سنت پترزبورگ را به راحتی می توان مهمترین و اولین انتخاب مقصد گردشگری جهانگرد های این کشور...

28 اردیبهشت 1401

استفاده مطلوب از بندر چابهار، فرصتی طلایی برای کشتیرانی ایران است

تهران (پانا) - مدیرعامل گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران گفت استفاده مطلوب از بندر چابهار و احیاء کریدور شمال- جنوب به وسیله آن فرصتی طلایی برای کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران است.

28 اردیبهشت 1401

تور ارزان اروپا: سن پترزبورگ، دریچه ای گشوده به اروپا

سن پترزبورگ شهری تاریخی که روزگاران پر فراز و نشیبی را از سر گذرانده است.گذر ایام چیزهای زیادی را به این شهر اضافه نموده است که این روزها برگ برنده این شهر برای جذب گردشگر به شمار میرود. این شهر، رویایی است و در سرزمینی که خود مهد زیبایی های طبیعی و تاریخی...

18 اردیبهشت 1401

ابراز تأسف اتریش از تأخیر در تأیید واکسن اسپوتنیک روسیه در اتحادیه اروپا

در حالی که واکسن اسپوتنیک-وی تا به امروز در 66 کشور دنیا به ثبت رسیده، رئیس جمهوری روسیه علت عدم تمایل اتحادیه اروپا برای تأیید این واکسن روسی را منافع مالی شرکت های خاص نامید که به ضرر مردم اروپا تمام می گردد.

10 تیر 1400

لیگ برتر روسیه، توقف زنیت در شب غیبت آزمون

تیم زنیت سن پترزبورگ در غیاب سردار آزمون برابر حریفش به نتیجه تساوی بسنده کرد.

1 دی 1399

سردار آزمون گزینه جانشینی اوبامیانگ در آرسنال!

یک سایت ایتالیایی اظهار داشت سردار آزمون مهاجم تیم ملی فوتبال ایران که تیم ناپولی به شدت خواستار عقد قرارداد با او است، به تیم آرسنال پیشنهاد شده است.

30 خرداد 1399

هزینه 3 تا 7 روز سفر خارجی چقدر درمی آید؟

همان طور که می دانید، تورهای مسافرتی داخلی و خارجی رتبه و قیمت های متفاوتی دارند که این تفاوت شامل اعتبار ایرلاین، کلاس پروازی، نوع هتل و نوع خدماتی می گردد که تور در طول سفر به شما می دهد.

31 شهریور 1398

کوشش برای خروج هواوی از بازار اولین نشانه جنگ تکنولوژیکی است

به گزارش خبرنگاران به نقل از راشا تودی، ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه طی سخنانی در کنفرانس مالی سن پترزبورگ از رویکرد دولت آمریکا در قبال رقبای مالی این کشور انتقاد کرد.

8 مرداد 1398

وقوع آتش سوزی مهیب در یکی از مراکز تجاری سن پترزبورگ روسیه

بر اثر وقوع آتش سوزی مهیب در یکی از بزرگترین مراکز تجاری شهر سن پترزبورگ روسیه، دست کم دو نفر زخمی شدند.

8 فروردین 1398

فوتبال دنیا، ورود فیفا و یوفا به ماجرای درگیری 2 بازیکن روسیه با کارمند ارشد دولتی

فوتبال دنیا - فدراسیون دنیا فوتبال (فیفا) و اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) از ورود به ماجرای درگیری شدید 2 بازیکن مطرح فوتبال روسیه با یک کارمند ارشد وزارت صنعت و تجارت این کشور خبر دادند.

28 بهمن 1397

ماکرون: مذاکره با روسیه لازم است، به پوتین احترام می گذارم

رییس جمهور فرانسه گفت: با وجود اینکه بر این باورم ولادیمیر پوتین رویای انحلال اتحادیه اروپا را در سر دارد، به وی احترام می گذارم.

29 آبان 1397

3 کشور خواستار میزبانی والیبال قهرمانی دنیا 2022 شدند

وزیر ورزش روسیه به صورت رسمی درخواست خود را برای میزبانی مسابقات والیبال قهرمانی دنیا 2022 به فدراسیون دنیای خاطرنشان کرد.

19 آبان 1397