52میلیارد تومان تسهیلات روستایی استان سمنان پرداخت شد

به گزارش دور زمین، اسماعیل غنیان در مصاحبه با خبرنگاران ضمن بیان اینکه 52 میلیارد تومان تسهیلات مشاغل روستایی در استان سمنان پرداخت گردیده است، تاکید نمود: این تسهیلات به 142 طرح اشتغال زایی روستایی در زمینه های مختلف شامل صنایع دستی، دامداری، صنایع کوچک روستایی، صنایع متوسط، گردشگری و ... تعلق گرفته است.

52میلیارد تومان تسهیلات روستایی استان سمنان پرداخت شد

وی با بیان اینکه طرح های مذکور توانسته اند برای 503 نفر در روستاهای استان سمنان کار ایجاد نمایند، اضافه نمود: یکی از مهمترین اهداف این طرح، حمایت از مشاغل روستایی برای جلوگیری از مهاجرت به شهرها و پیامدهای منفی آن است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان همچنین از معرفی 436 طرح اشتغال زایی به بانک ها اطلاع داد و گفت: 172 طرح اشتغال زایی روستایی نیز در بانک های عامل استان انعقاد قرارداد شد که 695 فرصت شغلی را ایجاد خواهند کرد.

غنیان با بیان اینکه 78 میلیارد تومان تسهیلات به 172 طرح اشتغال روستایی پرداخت خواهد شد، تاکید نمود: این طرح ها در مرحله انعقاد قرار داد هستند و به زودی تسهیلات را دریافت می نمایند.

وی اضافه نمود: مجموعاً 436 طرح اشتغال زایی روستایی در سطح استان سمنان به بانک ها معرفی گردیده اند که تا کنون پرداخت وام به 202 طرح با 23میلیارد تومان و اشتغال 41 نفرمصوب گردیده است.

انتشار: 15 دی 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 753

به "52میلیارد تومان تسهیلات روستایی استان سمنان پرداخت شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "52میلیارد تومان تسهیلات روستایی استان سمنان پرداخت شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید