400 هزارمین محصول هوم دلیوری انتخاب الکترونیک تحویل شد

به گزارش دور زمین، به گزارش مرکز ارتباطات رسانه ای انتخاب الکترونیک، آئین بهره برداری از طرح های توسعه ای شبکه حمل و نقل و لجستیک گروه صنعتی انتخاب الکترونیک با حضور رئیس و اعضای هیئت مدیره، مدیرعامل شبکه لجستیک، مدیر روابط عمومی و جمعی از مدیران ارشد این گروه برگزار شد.

400 هزارمین محصول هوم دلیوری انتخاب الکترونیک تحویل شد

در این مراسم از 6 طرح توسعه ای شبکه حمل و نقل و لجستیک گروه صنعتی انتخاب الکترونیک همچون آغاز به کار فازدوم ناوگان اختصاصی انتخاب الکترونیک، نرم افزار همراه رانندگان شبکه لجستیک و مرکز پایش و نظارت سراسری(مانیتورنیگ) بهره برداری و رونمایی شد.

هومن پشنگیان، مدیرعامل شبکه لجستیک انتخاب الکترونیک در حاشیه این مراسم با اشاره به ارتقاء مقیاس فعالیت حلقه لجستیک زنجیره ارزش این گروه، اظهار کرد: اتکاء به فناوری های تازه و استفاده از ابزارهای نوآورانه در جهت ارتقاء سه شاخص کلیدی سرعت، دقت و گستردگی در شبکه لجستیک در دستور کار انتخاب الکترونیک قرار گرفته است.

وی افزود: تحویل و نصب محصول در آشپزخانه مشتریان (هوم دلیوری) پروژه خدمات محوری است که تقریبا از یک سال پیش در شبکه لجستیک آغاز شد و مبنای آن بر افزایش سرعت نصب و تحویل محصولات و رضایتمندی بیش از پیش مشتریان از خدمات قرار گرفته است.

پشنگیان افزود: بهره برداری از فاز دوم ناوگان اختصاصی شبکه لجستیک، سرعت عمل این شبکه ارزشمند در خدماترسانی به مشتریان محصولات لوازم خانگی انتخاب الکترونیک را تاحد زیادی افزایش خواهد داد.

بر اساس این گزارش، شبکه لجستیک و حمل و نقل انتخاب الکترونیک با برخورداری از بیش از 24 مرکز انبار و پردازش منطقه ای و ظرفیت حمل و نقل بیش از 5 میلیون کالا در سال، بخش ویژه ای از زنجیره ارزش گروه صنعتی انتخاب الکترونیک در ایران را تشکیل داده است.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 31 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 31 اردیبهشت 1401 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 5479

به "400 هزارمین محصول هوم دلیوری انتخاب الکترونیک تحویل شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "400 هزارمین محصول هوم دلیوری انتخاب الکترونیک تحویل شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید