12 واحد سیار برای دریافت کتاب تعبیه شده است

به گزارش دور زمین، به گزارش خبرنگاران ، بابک افروز، مدیر کل بازاریابی و توسعه کسب و کار شرکت پست جمهوری اسلامی ایران در گفت وگو با روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران اظهار کرد: برای جمع آوری کتاب در نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران، تا به امروز چهار دفتر پستی، همچون دفتر پست شهید یوسفیان و 12 واحد سیار در محل هایی که تراکم بیشتری از انتشاراتی ها حضور دارند در نقاط مختلف شهر تهران تعبیه شده است.

12 واحد سیار برای دریافت کتاب تعبیه شده است

وی اضافه کرد: محل قرارگیری واحدهای سیار تعیین شده است و در پی هماهنگی های لازم با هدایت و رانندگی هستیم که اجازه توقف خودروها در نقاط تعیین شده را بدهند تا با مسئله ای روبرو نشویم.

مدیرکل بازاریابی و توسعه کسب و کار شرکت ملی پست ایران همچنین اعلام کرد: همانند نمایشگاه بین المللی کتاب تهران که ناشران به غرفه های پست مراجعه می کردند تا کتاب ها را تحویل دهند، حال در ایام برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب تهران نیز باید کتاب هایی که از سوی مردم خریداری شده را بسته بندی نموده و به ماموران پست در این واحدهای سیار تحویل دهند.

او در ادامه مطرح نمود: مدیران پست و ناشران سایر استان ها نیز در حال برگزاری جلسات مختلف و طراحی برنامه ها برای هماهنگی های لازم هستند تا به فراخور نوع استان و شرایط آن تصمیمات لازم گرفته گردد.

بابک افروز در سرانجام گفت: در بیشتر استان ها جمع آوری کتاب از محل انتشاراتی ها انجام می پذیرد. در بعضی استان ها که تراکم ناشران بیشتر است واحد سیاری را در محلی قرار می دهیم تا جمع آوری کتاب ها صورت گیرد؛ البته تصمیم نهایی در این خصوص با مدیر هر استان است. هر استان موظف است کتاب ها را جمع کند، بنابراین پست استان می تواند واحد سیار قرار دهند، مامور پست برای دریافت برود یا ناشران خود کتاب ها را تحویل دهند.

نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از اول تا ششم بهمن ماه برگزار خواهد شد.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 29 بهمن 1399 بروزرسانی: 29 بهمن 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 4094

به "12 واحد سیار برای دریافت کتاب تعبیه شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "12 واحد سیار برای دریافت کتاب تعبیه شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید