یاری: با چرخه انتخابی کشتی گیران می توانند به حق خود برسند، برای حضور در لیگ نیاز به اسپانسر داریم

به گزارش دور زمین، رئیس هیأت کشتی استان همدان گفت: چرخه انتخابی تیم های ملی به کشتی گیران برای ادامه کار انگیزه می دهد و آنها می توانند به حق خود برسند.

یاری: با چرخه انتخابی کشتی گیران می توانند به حق خود برسند، برای حضور در لیگ نیاز به اسپانسر داریم

به گزارش ، حمیدرضا یاری رئیس هیأت کشتی استان همدان در مورد شرایط کشتی این استان گفت: در حال حاضر به خاطر شیوع ویروس کرونا، فعالیت های ورزشی نداریم، اما به کشتی گیران گفته ایم که به صورت انفرادی تمرینات آماده سازی خود را ادامه دهند تا هر زمان که اجازه فعالیت صادر شد، بتوانیم کار را راحت تر از سر بگیریم.

وی ادامه داد: البته کار های جاری هیأت را پیگیری می کنیم و جلساتی را نیز با کمیته های مختلف برگزار کرده ایم و هفته آینده نیز محسن کاوه مهمان کشتی همدان خواهد بود.

یاری شرح داد: توجه ویژه ای به رده سنی نونهالان داریم و به نفرات خود گفته ایم که آمادگی خود را حفظ کنند تا در صورت برگزاری مسابقات در شهریورماه، بتوانیم عملکرد موفقی داشته باشیم.

وی در مورد حضور استان همدان در لیگ برتر کشتی گفت: جلساتی را با رئیس سازمان لیگ برگزار کرده ایم و در صورتی که بتوانیم اسپاسنر خوبی پیدا کنیم قطعا در لیگ برتر کشتی آزاد شرکت خواهیم کرد.

یاری در مورد عملکرد فدراسیون کشتی و تعامل آن با هیأت های کشتی استان گفت: با حضور مدیریت جدید شاهد تغییرات خوبی هستیم و کار از تک بعدی بودن خارج شده است. یکی از قول هایی که علیرضا دبیر در مجمع داده بود، چرخه انتخابی بود که خوشبختانه به قول خود عمل کرد. همچنین فدراسیون در بخش عمرانی و مالی نیز عملکرد خوبی داشته که نمونه شاخص آن بازسازی خانه کشتی شهید هادی و پرداخت بدهی های شرکت های هواپیمایی، حق الزحمه داوران و سنوات پرسنل بود.

وی در انتها بیان کرد: چرخه انتخابی به کشتی گیران برای ادامه کار انگیزه می دهد و خوشحالم که به تصویب رسید چراکه کشتی گیران می توانند به حق خود برسند و دیگر کسی به صورت انتصابی به مسابقات اعزام نخواهد شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 11 شهریور 1399 بروزرسانی: 12 مهر 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 2947

به "یاری: با چرخه انتخابی کشتی گیران می توانند به حق خود برسند، برای حضور در لیگ نیاز به اسپانسر داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یاری: با چرخه انتخابی کشتی گیران می توانند به حق خود برسند، برای حضور در لیگ نیاز به اسپانسر داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید