شهسواری: می توانستیم مقابل هندی ها پیروز شویم، نشان دادیم می توانیم همپای قدرت های دنیا بازی کنیم

به گزارش دور زمین، عضو تیم ملی تنیس روی میز بانوان کشورمان گفت: بازی ما مقابل هند نشان داد که ملی پوشان ایران می توانند همپای تیم های قدرتمند دنیا بازی نمایند.

شهسواری: می توانستیم مقابل هندی ها پیروز شویم، نشان دادیم می توانیم همپای قدرت های دنیا بازی کنیم

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، ندا شهسواری در مورد شکست تیم ملی تنیس روی میز کشورمان مقابل هندوستان گفت: بازی سوم ما مقابل هند بسیار نفس گیر بود. در اولین دیدار به سختی توانستیم حریف هندی را 3 بر 2 شکست دهم و فرصت استراحت نداشتم. به خاطر اینکه مهشید اشتری بازی خودش را واگذار نموده بود در بازی چهارم مقابل هند باز هم بازی کردم و همین مسئله باعث شد از لحاظ بدنی کم بیاورم. فاصله دو بازی که انجام دادم بسیار کم بود و اگر شرایط این گونه نبود می توانستم حریف هندی را شکست دهم. در بازی پنجم اگر اشتری به پیروزی می رسید می توانستیم به جمع هشت تیم برتر راه پیدا کنیم.

وی در ادامه اضافه نمود: بازی ما مقابل هند نشان داد که ملی پوشان ایران می توانند همپای تیم های قدرتمند دنیا بازی نمایند. تیم هند در رده هفدهم دنیا قرار گرفته است و اگر توجه بیشتری به این رشته گردد قطعاً می توانیم نتایج بهتری کسب کنیم. به خاطر حضور ما در یک سال گذشته در اردوهای مختلف پیشرفت قابل ملاحظه ای داشتیم، ولی قطعاً می توانیم از این بهتر شویم. مهشید اشتری به خاطر اینکه دو هفته پیش در مسابقات جوانان آسیا حضور داشت، یک مقدار خسته بود، ولی به هر جهت همه بچه ها زحمت کشیدند. ما تیم منسجم و خیلی خوبی داریم و اگر بیشتر برای مان سرمایه گذاری گردد در آسیا می توانیم حرف های بیشتری برای گفتن داشته باشیم.

انتشار: 15 دی 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 782

به "شهسواری: می توانستیم مقابل هندی ها پیروز شویم، نشان دادیم می توانیم همپای قدرت های دنیا بازی کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهسواری: می توانستیم مقابل هندی ها پیروز شویم، نشان دادیم می توانیم همپای قدرت های دنیا بازی کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید