گزارش باشگاه استقلال در باره روند انتخاب سرمربی

به گزارش دور زمین، باشگاه استقلال با ارائه گزارشی در خصوص روند انتخاب سرمربی این باشگاه از مذاکره با چند گزینه از جمله استراماچونی خبر داد.

گزارش باشگاه استقلال در باره روند انتخاب سرمربی

به گزارش ایسنا، باشگاه استقلال با انتشار یک اطلاعیه در مورد آخرین اقدامات مدیران این باشگاه برای انتخاب سرمربی آینده استقلال منتشر کرد که در این اطلاعیه آمده است:

باشگاه استقلال همواره اولویت خود را رضایت خاطر هواداران گرامی دانسته و هواداران را سرمایه اصلی و مالکان این باشگاه می داند. انتخاب سرمربی جدید نیز در حال حاضر دغدغه اصلی هواداران است که باشگاه به خوبی بر این مساله واقف بوده و به همین جهت گزارشی در این خصوص تقدیم هواداران می کند:

1. از زمان تعلیق همکاری با آقای وینفرد شفر، مدیران باشگاه مذاکرات خود را با گزینه های سرمربیگری آغاز و این گفت وگوها باجدّیت تمام و تا حصول نتیجه نهایی ادامه دارد. باشگاه استقلال قصد دارد بهترین گزینه را به عنوان مرد اول نیمکت خود انتخاب کند و این موضوع نیازمند دقت و زمان کافی است.

2. یکی از گزینه های اصلی برای سرمربیگری استقلال، آندرا استراماچونی است که مذاکرات مثبتی با این مربی اجرا شده اما تا این لحظه به نتیجه نهایی منجر نشده است. باشگاه استقلال برای انتخاب سرمربی خود هرگز از خط قرمزهایش عبور نخواهد کرد. احترام به ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و حفظ حرمت، شأن و اعتبار باشگاه بزرگ استقلال به عنوان باشگاهی که دارای قدمت و افتخارات بسیار و ده ها میلیون هوادار است، خط قرمزهای باشگاه بوده که برای جذب سرمربی جدید باید مورد توجه قرار گرفته که به هیچ وجه قابل معامله نیست.

3. مدیران باشگاه استقلال به صورت شبانه روزی با سایر گزینه ها در حال مذاکره بوده و همه توان خود را به کار گرفته تا در اولین فرصت بهترین انتخاب را داشته باشند. تمامی اخباری که در سایر رسانه ها و فضای مجازی منتشر می شود، تنها برآورد بوده و قابل استناد نیست و به محض توافق نهایی با سرمربی جدید باشگاه استقلال، این موضوع از طریق رسانه های رسمی باشگاه به اطلاع رسانه های محترم و هواداران گرامی خواهد رسید. مجدداً از هواداران فهیم و گرانقدر استقلال تقاضامندیم در یکی از سخت ترین خردادهای باشگاه، اجازه دهند مدیران و معتمدین خود در آرامش و به دور از هیاهو، مذاکرات با سرمربیان مورد نظر را ادامه دهند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 8 مرداد 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 1843

به "گزارش باشگاه استقلال در باره روند انتخاب سرمربی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش باشگاه استقلال در باره روند انتخاب سرمربی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید