داریوش مصطفوی احضار شد

به گزارش دور زمین، سخنگو و عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال به اظهارات حاشیه ساز یکی از اعضای کمیته صدور مجوز حرفه ای واکنش نشان داد.

داریوش مصطفوی احضار شد

به گزارش ایسنا، احسان اصولی عضو هیات رئیسه و سخنگوی این فدراسیون در واکنش به اظهارات اخیر داریوش مصطفوی، یکی از اعضای کمیته صدور مجوز حرفه ای، گفت: اظهارات روزهای گذشته یکی از اعضای کمیته صدور مجوز حرفه ای پس از محرومیت و تعلیق فعالیت های این کمیته که حاصل عملکرد همین دوستان است مصداق نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی به شمار می رود و با چنین رفتارهای غیر حرفه ای و خارج از چهارچوب اخلاق باید به شکل جدی برخورد گردد.

اصولی افزود: ساختار حرفه ای فدراسیون فوتبال اجازه نمی دهد که هر فردی به صورت غیر مسئولانه در حوزه های غیر مرتبط اظهار نظر کند. کسانی که ابتدا زمینه حذف نمایندگان فوتبال ایران از آسیا را فراهم کردند و در ادامه با رویکرد غیر حرفه ای خودشان موجب تصمیم گیری کنفدراسیون فوتبال آسیا در مورد تعلیق کمیته صدور مجوز حرفه ای شدند، حالا به فرافکنی متوسل شده اند و با اظهارات نادرست و غیر مسئولانه همچنان مشغول هزینه سازی برای فوتبال کشور هستند. این افراد ابتدا باید جوابگوی عملکرد خود باشند که با چه هدفی چنین ظلم بزرگی به فوتبال کشور روا داشتند نه اینکه حالا و پس از تعلیق فعالیت هایشان بخواهند برای فدراسیون فوتبال با بیان موضوعات و ادعاهای دروغین ایجاد مشکل نمایند.

سخنگوی فدراسیون فوتبال در انتها گفت: با تاکید بر این موضوع که اظهار نظر پیرامون تصمیمات هیات رئیسه این فدراسیون هیچ ارتباطی به عضو کمیته تعلیق شده صدور مجوز حرفه ای ندارد، ذکر این نکته لازم است که هیات رئیسه فدراسیون فوتبال با استقلال کامل بر اساس دلایل و مستندات معین و روشن تصمیمات خودش را اتخاذ کرده، هیچ دخالتی را در کار خودش نمی پذیرد و اکاذیب منتشر شده در این خصوص مورد پیگیری جدی قرار خواهد گرفت. برخورد قاطع با افرادی که پیش از این هم بارها منافع فوتبال کشور را به خطر انداخته و با محرومیت ها و مجازات های مختلفی روبرو شده اند، در این مقطع لازم و لازم است و بر همین اساس پرونده این عضو کمیته صدور مجوز حرفه ای بر اساس همین تخلفات به صورت مستند جهت رسیدگی به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال ارجاع می گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 13 خرداد 1401 بروزرسانی: 13 خرداد 1401 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 5752

به "داریوش مصطفوی احضار شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داریوش مصطفوی احضار شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید