کونته: سانچس وقتی باید نتیجه تلاش هایش را می دید، مصدوم شد، به سازندگان این ساسولو تبریک می گویم

به گزارش دور زمین، آنتونیو کونته آرامش را رمز بازگشت تیمش به جاده پیروزی می داند.

کونته: سانچس وقتی باید نتیجه تلاش هایش را می دید، مصدوم شد، به سازندگان این ساسولو تبریک می گویم

به گزارش دور زمین، آنتونیو کونته در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل ساسولو در هفته جاری رقابت های سری A، آرامش را کلید موفقیت نرآتزوری دانست.

سرمربی تیم فوتبال اینتر گفت: آرام هستم زیرا تیم با تعهد، عزم و اراده و تمایلی زیاد چه در تمرینات و چه در مسابقات خود کار کرده است. در فوتبال ممکن است یک بازی را ببازید اما مهم ترین چیز این است که تمایل در تیم برای پیشرفت وجود دارد و من هر روز شاهد آن هستم. هنگامی که بازیکنانم حتی زیر باران با چنین تمایلی کار می کنندt باید راضی باشم. باید به به سازندگان این تیم قدرتمند ساسولو تبریک بگویم. غم و اندوه زیادی بابت مرگ جورجو اسکویینزی، رئیس سابق ساسولو وجود دارد و او معمار این تیم بود.مسابقه ای مهم در پیش داریم.

او درباره مصدومیت سانچس افزود: افسوس و ناراحتی زیادی در مورد مصدومیت سانچس وجود دارد زیرا در مورد بازیکنی صحبت می کنیم که به خوبی بازیابی شده بود و شروع به کمک به تیم در تمامی جنبه ها کرده بود. سانچس با تمایل زیادی برای اثبات خودش آمده بود و به همین دلیل متاسف هستیم. او بسیار تلاش کرد تا همانی شود که ما می شناختیم اما وقتی باید نتیجه کارش را می دید، این مصدومیت نصیبش شد. گاهی اوقات مصدومیت بازیکنان به تیم فرصت های بیش تری ارائه می کند و حتی عاملی برای پیشرفت و وحدت بیشتر می شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 آذر 1398 بروزرسانی: 11 تیر 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 2125

به "کونته: سانچس وقتی باید نتیجه تلاش هایش را می دید، مصدوم شد، به سازندگان این ساسولو تبریک می گویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کونته: سانچس وقتی باید نتیجه تلاش هایش را می دید، مصدوم شد، به سازندگان این ساسولو تبریک می گویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید