کتابخانه های سرخه 2500 نفر عضو دارند، رسیدگی به مسائل کتابخانه

به گزارش دور زمین، به گزارش خبرنگاران، نورعلی سما کوش صبح پنج شنبه در نشست آنالیز مسائل کتابخانه های عمومی سرخه، با اشاره به پوشش دو هزار و 500 نفری این شهرستان در مقوله اعضای کتابخانه عمومی، تأکید کرد: خوشبختانه اقدامات خوبی درزمینهٔ ترویج فرهنگ کتاب خوانی انجام شده که نتیجه آن افزایش اعضای کتابخانه ها بوده است.

کتابخانه های سرخه 2500 نفر عضو دارند، رسیدگی به مسائل کتابخانه

وی اضافه نمود: یکی از اقشاری که همواره در راستای ترویج فرهنگ مطالعه و افزایش اعضای کتابخانه ها کوشش دارند، کتابداران محسوب می شوند که برای برگزاری برنامه های فرهنگی در راستای توسعه فرهنگ کتاب و کتاب خوانی نقشی بسزا دارند از سوی دیگر اما باید فضا برای استفاده بهینه از ظرفیت کتابخانه ها در برنامه های فرهنگی سرخه بیش از گذشته مهیا گردد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان سمنان در ادامه، نقش آموزش وپرورش را در نهادینه شدن فرهنگ مطالعه مهم خواند و گفت: به منظور تقویت این نقش، بهسازی و رسیدگی به مسائل کتابخانه عمومی سرخه در دستور کار قرار گرفته است.

سما کوش بابیان اینکه برطرف مسائل کتابخانه ها به بهبود ارائه خدمات فرهنگی توسط آن ها یاری می نماید، ابراز کرد: امیدواریم بتوانیم در راستای ارتقای کتابخانه سرخه اقدامات خوبی را صورت دهیم.

در چهار کتابخانه عمومی سرخه قریب به 60هزار نسخه کتاب وجود دارد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 22 اسفند 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 1134

به "کتابخانه های سرخه 2500 نفر عضو دارند، رسیدگی به مسائل کتابخانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کتابخانه های سرخه 2500 نفر عضو دارند، رسیدگی به مسائل کتابخانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید