پالیزبان: بازی های آسیایی چین مهمترین هدف من است

به گزارش دور زمین، عضو تیم ملی کامپوند پس از کسب طلا در کاپ آسیا تایلند گفت: کاپ آسیا تایلند فرصت خوبی برای ارزیابی و آماده سازی خود جهت شرکت در بازی های آسیایی چین بود.

پالیزبان: بازی های آسیایی چین مهمترین هدف من است

به گزارش خبرنگاران، محمدصالح پالیزبان پس از کسب مدال طلای کامپوند کاپ آسیایی در تایلند اظهار کرد: خدا را شکر مسابقات خوبی بود و خوشحالم که توانستیم در آخرین مسابقه ای که در سال 1400 حضور پیدا کردیم، نتیجه نسبتا خوب و قابل قبولی را کسب کنیم.

وی گفت: از این که توانستم کاری که در کاپ آسیایی دوره قبل انجام داده بودم در کاپ آسیا تایلند نیز با کسب مدال طلا دوباره تکرار کنم، خوشحالم.

پالیزبان اظهار داشت: مهم ترین علت حضور ما در این مسابقات آماده سازی خود برای شرکت در بازی های آسیایی چین بود، بنابراین نه تنها کاپ آسیایی بلکه سایر مسابقاتی هم که در پیش داریم به منظور کسب آمادگی جهت حضور در بازی های آسیایی هانگژو چین است .

پالیزبان در انتها اضافه نمود: در کاپ آسیایی تایلند همه تیم ها به جز چند تیم که مهم ترین حریفان ما در بازی های آسیایی هستند، حضور داشتند. خوشبختانه نتیجه خوبی گرفتم، امیدوارم در بازی های آسیایی نیز این نتایج را تکرار کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 خرداد 1401 بروزرسانی: 8 خرداد 1401 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 5746

به "پالیزبان: بازی های آسیایی چین مهمترین هدف من است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پالیزبان: بازی های آسیایی چین مهمترین هدف من است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید