(ویدئو و تصاویر) آخرین جزییات از ریزش ساختمان خیابان ابوذر

به گزارش دور زمین، شهرداری منطقه 17 تهران اظهار داشت: تعداد دقیق نفرات محبوس در حادثه ریزش ساختمان در خیابان ابوذر تهران در حال آنالیز است و هنوز هیچ خبری مبنی بر فوت یا جرح محبوسین در دست نیست.

(ویدئو و تصاویر) آخرین جزییات از ریزش ساختمان خیابان ابوذر

جهت دریافت خدمات پتینه کاری سقف با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

شهرداری منطقه 17 تهران اظهار داشت: از شب گذشته و در پی احتمال فروریزش ساختمان ناپایدار در مجاورت محل گودبرداری در میدان مقدم منطقه17، با حضور عوامل شهرداری، آتش نشانی و نیروی انتظامی و سازمان بحران شهر تهران، ساختمان ناپایدار واملاک مجاور آن توسط عوامل شهرداری منطقه17 به طور کامل تخلیه و اخطار لازم در معیت نیرو های انتظامی و آتش نشانی به مالکین و مجاورین پروژه در حال احداث داده شد.

لحظه اولیه ریزش آوار ساختمان در خیابان ابوذر

ترک های عمیقی در ساختمان های مجاور محل گودبرداری رویت شد که بر اساس آن، دستور تخلیه کامل ساکنین در همه ساختمان های اطراف (30 واحدساختمانی) صادر و بعضی از ساکنین ساختمان های مجاور در ستاد مدیریت بحران شهرداری منطقه 17 اسکان داده شدند.

ریزش محل گودبرداری در میدان مقدم در دو مرحله شامل مرحله اول حوالی ساعت 7 و مرحله دوم حوالی ساعت 8 در روز آدینه 18مهر اتفاق افتاده است.

در ریزش اول یک ساختمان سه طبقه به طور کامل و بخشی از ساختمان دو طبقه دیگر تخریب شد که هیچ فرد یا افرادی به دلیل اخطار شب گذشته و تخلیه ساکنین، در ساختمان حضور نداشتند و محل و ساختمان های اطراف به طور کامل تخلیه شده بود.

لحظاتی قبل از ریزش دوم، دو فرد نگهبان پروژه علی رغم تذکر و جلوگیری عوامل مستقر در محل از جمله عوامل انتظامی و با عبور از نوار زرد خطر، به محل ریزش وارد شده که متاسفانه با ریزش خاک به داخل محل گودبرداری سقوط نموده و هم اکنون در زیر آوار محبوس هستند.

عملیات امداد و نجات و آواربرداری از صبح امروز توسط عوامل آتش نشانی و هلال احمر در جریان است که به دلیل شرایط و پیچیدگی های موجود به کندی پیش می رود.

از نخستین لحظات بروز حادثه عوامل آتش نشانی، نیروی انتظامی، شهرداری منطقه17، هلال احمر، ستاد بحران شهر تهران، دادستانی تهران در محل حضور دارند.

تعداد دقیق نفرات محبوس در حال آنالیز است و هنوز هیچ خبری مبنی بر فوت یا جرح محبوسین در دست نیست.

منبع: فرارو
انتشار: 11 آبان 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 3347

به "(ویدئو و تصاویر) آخرین جزییات از ریزش ساختمان خیابان ابوذر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(ویدئو و تصاویر) آخرین جزییات از ریزش ساختمان خیابان ابوذر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید