وسایل بازی در بوستان های سمنان استاندارد می گردد

به گزارش دور زمین، معاون خدمات شهری شهرداری سمنان گفت: در راستای معرفی این استان به عنوان شهر دوستدار کودک از سال 98 موضوع استانداردسازی و ایمن سازی وسایل و زمین های بازی بچه ها در بوستان های شهر در دستور کار شهرداری نهاده شد.

وسایل بازی در بوستان های سمنان استاندارد می گردد

به گزارش دور زمین به نقل از دور زمین، جواد نجاریانی اعلام کرد: استانداردسازی 60 درصد از وسایل بازی بوستان های سمنان در گام اول به تایید سازمان ملی استاندارد رسید.

وی ادامه داد: در گام اول بیش از 60 درصد از وسایل بازی بچه ها در فضاهای عمومی و سبز مانند بوستان های عمومی و محله ای استانداردسازی شد که این اقدام شهرداری توسط سازمان ملی استاندارد ایران مورد تقدیر نهاده شد.

نجاریانی اضافه نمود: به منظور استانداردسازی و ایمن سازی بقیه وسایل و زمین های بازی بچه ها طبق دستورالعمل تدوین شده اداره کل استاندارد، گام دوم استانداردسازی شروع می گردد.

معاون خدمات شهری شهرداری سمنان ادامه داد: با اجرایی شدن گام دوم، سمنان از معدود شهرهایی خواهد شد که کلیه وسایل بازی در بوستان های آن غیراستاندارد نیست.

وی با بیان این که خرید وسایل جدید بازی مطابق با استانداردهای مربوطه است، اضافه نمود: طی روزهای آینده 23 مجموعه وسایل بازی پلی اتیلن جدید در بوستان ها نصب خواهد شد.

نجاریانی اعتبار اجرای گام دوم استانداردسازی وسایل پلی اتیلن در 27 بوستان در نظر گرفته شده را حدود 12 میلیارد ریال عنوان نمود.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 15 شهریور 1399 بروزرسانی: 3 مهر 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 3109

به "وسایل بازی در بوستان های سمنان استاندارد می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وسایل بازی در بوستان های سمنان استاندارد می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید