واکنش کرانچار بعد از حذف تیم ملی امید ایران از بازی های آسیایی

به گزارش دور زمین، سرمربی تیم ملی امید ایران می گوید تیمش برخلاف کره جنوبی به دنبال کسب عنوان قهرمانی در بازی ةای آسیایی نبوده است.

واکنش کرانچار بعد از حذف تیم ملی امید ایران از بازی های آسیایی

به گزارش خبرنگاران، تیم ملی فوتبال امید با حساب دو بر صفر مقابل کره جنوبی مغلوب شد. زلاتکو کرانچار سرمربی تیم امید ایران در نشست خبری بعد از بازی مقابل کره جنوبی گفت: دو تیم از بهترین های آسیا امروز مقابل هم بازی کردند و به همین دلیل شاهد یک بازی فشرده و نزدیک بودیم که در نهایت در این بازی سنگین تیم کره جنوبی برنده شد. این را در نظر بگیرید که ما با تیم زیر 21 سال به این مسابقات آمدیم چرا که می خواهیم مقدمات آماده سازی خودمان را برای حضور در المپیک انجام دهیم تا با این جوانان طلایی، تیم خوبی را پرورش دهیم.

وی با بیان اینکه حضور تیمش در بازی های آسیایی برای کسب تجربه بود، اضافه کرد: هدف اول ما صعود به المپیک 2020 است. به همین دلیل با تیم زیر 21 سال به این مسابقات آمدیم و حتی توانستیم صدرنشین از گروه مان صعود کنیم و به کره جنوبی برخورد کردیم اما تیم کره جنوبی آبه دنبال مدال طلا است. آنها تیم خیلی خوبی هستند و چند ستاره بزرگ سال خود را هم به این مسابقات آوردند که تجربه بیشتری نسبت به بازیکنان ما داشتند.

سرمربی تیم ملی امید کره جنوبی را مدعی قهرمانی در بازی های آسیایی دانست و گفت: به نظر من این تیم نزدیک به کسب جام است. هرچند که صدرنشینی ما باعث شد خیلی زود به کره جنوبی برخورد کنیم و به آنها بابت این پیروزی تبریک می گویم. به بازیکنان خودم هم تبریک می گویم که شانه به شانه با ستاره های کره جنوبی جنگیدند و در نهایت در این مسابقه سخت این تیم کره جنوبی بود که برنده شد.

انتشار: 15 دی 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 772

به "واکنش کرانچار بعد از حذف تیم ملی امید ایران از بازی های آسیایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش کرانچار بعد از حذف تیم ملی امید ایران از بازی های آسیایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید