نقش اسپیلبرگ در تعلیق جایزه اسکار فیلم عامه پسند

به گزارش دور زمین، به گزارش خبرنگاران به نقل از والچر، آموزشگاه علوم و هنرهای سینمایی در هفته گذشته با تغییر رویکرد 180 درجه ای خود ایجاد بخش اسکار فیلم عامه پسند را به دلیل نقدهای شدید منتقدان پس از 29 روز از اعلام وجودش، لغو کرد.

نقش اسپیلبرگ در تعلیق جایزه اسکار فیلم عامه پسند

آموزشگاه اعلام نموده است لغو این بخش تنها به صورت موقت بوده و احتیاج به مطالعه بیشتر و بحث طولانی تر با اعضا را دارد.

در عین حال در نیویورک تایمز گزارشی منتشر گردیده است مبنی بر این که تنش ها میان اعضای آموزشگاه در هنگام بحث روی این بخش با حضور دو شخصیت برجسته سینما بسیار بالا گرفته بوده است. از میان موافقان می توان به جان بیلی رییس آموزشگاه اشاره نمود که حمایت خود را از تشکیل بخش فیلم عامه پسند اعلام نموده و معتقد است که در مورد آن از سوی مخالفان سوءبرداشت گردیده است.

با این حال به گفته یکی از اعضای آموزشگاه که نخواست نامش فاش گردد، در جلسه اعضای هیات آموزشگاه برخی افراد از جمله لورا درن بازیگر آمریکایی و استیون اسپیلبرگ کارگردان برجسته سینما که در پرونده کاریش آثار محبوبی چون ای تی، مهاجمان صندوقچه گمگردیده و پارک ژوراسیک را دارد از ایجاد چنین بخشی در جوایز اسکار ناراحت بوده و احساس رضایت نداشته اند.

جالب است بدانیم در صورت به وجود آمدن این شاخه در اسکار سال جاری، احتمالا استیون اسپیلبرگ می توانست با فیلم بازیکن شماره یک آماده از شانس های دریافت جایزه به شمار آید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 آذر 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 664

به "نقش اسپیلبرگ در تعلیق جایزه اسکار فیلم عامه پسند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقش اسپیلبرگ در تعلیق جایزه اسکار فیلم عامه پسند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید