نادمی: اعمال افزایش یک گروه در احکام بازنشستگان شهرداری در حال انجام است

به گزارش دور زمین، تهران (پانا) - مدیر عامل سازمان بازنشستگی شهرداری تهران از افزایش یک گروه به بازنشستگان قبل از سال 96 وضرایب ایثارگران،جانبازان وآزادگان و اعمال افزایش سنواتی حقوق دراحکام بازنشستگان خبر داد.

نادمی: اعمال افزایش یک گروه در احکام بازنشستگان شهرداری در حال انجام است

به گزارش روابط عمومی سازمان بازنشستگی شهرداری تهران، سید مهدی نادمی، مدیر عامل سازمان بازنشستگی با اشاره به ابلاغ بخشنامه افزایش یک گروه به بازنشستگان قبل از سال 96 و نیز افزایش ضرایب ایثارگران،آزادگان وجانبازان معزز دفاع مقدس و دستورالعمل اجرایی بخشنامه مذکور و همچنین افزایش سنواتی حقوق بازنشستگان معادل 25 درصد،گفت: همکاران ما در معاونت بازنشستگی محاسبات فاز نخست یعنی افزایش یک گروه به بازنشستگان قبل از سال 96 و افزایش ضرایب ایثارگران،جانبازان و آزادگان معزز را آغاز کرده اند.

وی به همین دلیل ادامه داد:پس از سرانجام محاسبات، ابتدا احکام جدید صادر و مجددا افزایش سالانه حقوق معادل 25 درصد محاسبه و احکام دوباره صادرخواهند شد.

نادمی با بیان اینکه برای هردواقدام نیازمند زمان مناسب جهت بررسی دقیق هستیم، گفت: حقوق فروردین ماه بازنشستگان به صورت علی الحساب معادل حقوق اسفند ماه 99 واریز خواهد شد.

مدیرعامل سازمان بازنشستگی شهرداری تهران در خصوص افزایش یک گروه به بازنشستگان قبل از سال 96 نیز گفت: افزایش یک گروه به بازنشستگان قبل از سال 96 و ضرایب به بازنشستگان آزاده،جانباز و ایثارگر از اول مهرماه 99 محاسبه ومعوقات(6 ماهه دوم سال 99)باحقوق اردیبهشت وخرداد ماه پرداخت خواهد شد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 17 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1400 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 4248

به "نادمی: اعمال افزایش یک گروه در احکام بازنشستگان شهرداری در حال انجام است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نادمی: اعمال افزایش یک گروه در احکام بازنشستگان شهرداری در حال انجام است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید